LIVE UPDATES
LIVE UPDATES

Pengmarrje në autostradë! Shoferi i 'Rrumit' e 3 të tjerë rrëmbejnë e dhunojnë Beqirajn për 2 orë

•Një sherr i fortë ka ndodhur të shtunën në mbrëmje në autostradën Tiranë-Durrës në drejtimin e Durrësit.• Dosja.al ka mësuar se Indrit Beqiraj është marrë peng për 2 orë pas një sherri me 4 persona. • Beqiraj, së bashku me vëllain e tij, Gentianin ishin duke qarkulluar me një motor 'Piaggo' për në drejtim nga Durrësi. • Ato u përplasën nga një mjet, i cili kishte brenda 4 persona. Vëllezërit shkuan për t'u sqaruar mirëpo u konfliktuan. Pasi 4 personat i dhunuan, ato morën Beqirajn me vete. • Por e liruan pas 2 orësh. • Ka qenë vetë pengu, ai që ka shkuar në Polici për të bërë denoncimin. • Bashkë me të vëllain, ai shkoi dhe deponoi në Polici, duke iu referuar përplasjes si një konflikt të çastit. •Megjithatë, burimet thanë se Policia dyshon që konflikti midis dy vëllezërve dhe autorëve të ketë qenë më i hershëm, e vjen si pasojë e prishjes së pazareve të drogës. • Të dy vëllezërit kanë precedentë penalë pasi kanë qenë të prangosur në vitin 2013 për lëndë narkotike. Vetëm pak orë pas ngjarjes, Policia ka shpallur në kërkim Agron Bejdollin, i cili akuzohet se ka qenë një nga person që ka marrë peng Beqirajn. Bejdolli kishte një lidhje të ngushtë me Aleksander Lahos alias Pëllumb Muharremi, i njohur si Rrumi. Ai drejtonte makinën e Rrumit ditën e atentatit ndaj ish-prokurorit Arjan Ndoja. Bejdolli është pikërisht personi që shoqëroi Rrumin dhe Ndojën në spital pas atentatit.

11 artikuj për këtë temë.

1 VITE ME PARE

Në kërkim për pengmarrjen e Beqirajt, Bejdolli shoferi i ‘Rrumit’, roli që kishte ditën e atentatit ndaj Ndojës

Pengmarrje në autostradë! Shoferi i 'Rrumit' e 3 të
Aleksandër Laho dhe Arjan Ndoja

TIRANË- Agron Bejdolli, i shpallur në kërkim për pengmarrjen e Indrit Beqirajt, ngjarje e raportuar që në orët e para të mëngjesit nga Dosja.al rezulton të jetë një person me precedentë penalë. Gazetarja Klodiana Lala raporton se Bejdolli kishte një lidhje të ngushtë me Aleksander Lahos alias Pëllumb Muharremi, i njohur si Rrumi. Ai drejtonte makinën e Rrumit ditën e atentatit ndaj ish-prokurorit Arjan Ndoja. Bejdolli është pikërisht personi që shoqëroi Rrumin dhe Ndojën në spital pas atentatit.

Sot ai është shpallur në kërkim pasi rezulton se ishte pjesë e grupit që dhunuan vëllezërit Gentian e Indrit Beqiraj. Madje një prej tyre e morën peng e pasi e dhunuan për dy orë rresht, e lanë të lirë. Beqiraj, së bashku me vëllain e tij, Gentianin ishin duke qarkulluar me një motor 'Piaggo' nga Durrësi në drejtim të Tiranës. Ato u përplasën nga një mjet, i cili kishte brenda 4 persona. Vëllezërit shkuan për t'u sqaruar mirëpo u konfliktuan. Pasi 4 personat i dhunuan, ata morën Indrit Beqirajn me vete. Por e liruan pas 2 orësh. Ka qenë vetë pengu, ai që ka shkuar në Polici për të bërë denoncimin. Bashkë me të vëllain, ai shkoi dhe deponoi në Polici, duke iu referuar përplasjes si një konflikt të çastit.

Megjithatë, burimet thanë se Policia dyshon që konflikti midis dy vëllezërve dhe autorëve të ketë qenë më i hershëm, e vjen si pasojë e prishjes së pazareve të drogës e për trafik armësh. Të dy vëllezërit Beqiraj kanë precedentë penalë pasi kanë qenë të prangosur në vitin 2013 për lëndë narkotike.

1 VITE ME PARE

Pengmarrja e Indrit Beqirajt, shpallet në kërkim një person (EMRI)

Pengmarrje në autostradë! Shoferi i 'Rrumit' e 3 të
Gentian dhe Indrit Beqiraj

TIRANË- Agron Bejdolli është shpallur në kërkim nga Policia e Durrësit pasi akuzohet se ka marrë pjesë në pengmarrjen e raportuar këtë mëngjes nga Dosja.al. Bëhet fjalë për përplasjen që ndodhur në autostradën Durrës-Tiranë, e cila përfundoi me marrjen peng të Indrit Beqirajt. 

Beqiraj është marrë peng për 2 orë pas një sherri me 4 persona.Beqiraj, së bashku me vëllain e tij, Gentianin ishin duke qarkulluar me një motor 'Piaggo' nga Durrësi në drejtim të Tiranës. Ato u përplasën nga një mjet, i cili kishte brenda 4 persona. Vëllezërit shkuan për t'u sqaruar mirëpo u konfliktuan. Pasi 4 personat i dhunuan, ata morën Indrit Beqirajn me vete. Por e liruan pas 2 orësh. Ka qenë vetë pengu, ai që ka shkuar në Polici për të bërë denoncimin. Bashkë me të vëllain, ai shkoi dhe deponoi në Polici, duke iu referuar përplasjes si një konflikt të çastit.

Megjithatë, burimet thanë se Policia dyshon që konflikti midis dy vëllezërve dhe autorëve të ketë qenë më i hershëm, e vjen si pasojë e prishjes së pazareve të drogës e për trafik armësh. Të dy vëllezërit Beqiraj kanë precedentë penalë pasi kanë qenë të prangosur në vitin 2013 për lëndë narkotike.

1 VITE ME PARE

Shkak shitja e armëve? Zbulohen detaje nga pengmarrja në autostradën Tiranë-Durrës, "trafiku" pista kryesore

Pengmarrje në autostradë! Shoferi i 'Rrumit' e 3 të
Gentian dhe Indrit Beqiraj

TIRANË- Një tjetër version ka dalë për pengmarrjen e Indrit Beqirajt në autostradën Tiranë-Durrës. Për ngjarjen që raportoi e para Dosja.al, dyshohet se autorët e pengmarrjes, janë pjesë e shoqërisë së dy vëllezërve Beqiraj, ndërsa shtohet se shkak për ngjarjen është bërë shitja e armëve të zjarrit.

Megjithatë kjo nuk është pista e vetme pasi po hetohet edhe për një konflikt të çastit, ose dhe prishje të pazareve të drogës. Deri tani janë shoqëruar disa persona në lidhje me ngjarjen, ndërsa Policia pretendon se ka identifikuar 4 autorët. Ndërkohë që edhe dy vëllezërit rezultojnë me precedente penalë, pasi në 2013 janë arrestuar për trafik narkotikësh dhe armëmbajtje pa leje.

1 VITE ME PARE

'Më morën vëllanë...'/ Detaje nga pengmarrja e Indrit Beqirajt, Policia i ndoqi makinën që e rrëmbeu, të riun e hodhën në rrugë

Pengmarrje në autostradë! Shoferi i 'Rrumit' e 3 të
Foto ilustruese

TIRANË- Detaje të reja janë mësuar nga pengmarrja e ndodhur në autostradën Tiranë – Durrës. Ngjarja, e cila u raportua fillimisht nga Dosja.al, duket se ka ndodhur për disa orë. Teksa dy vëllezërit Gentian dhe Indrit Beqiraj po qarkullonin me një motomjet, një makinë u ka prerë rrugën. Në këtë moment ka nisur përplasja fizike mes tyre, personat ende të paidentifikuar kanë future në makinë Indrit Beqirajn dhe janë larguar.

Menjëherë duket se Gentiani ka marrë në telefon Policinë për të raportuar pengmarrjen e vëllait të tij, kështu që Policia është vënë në ndjekje të mjetit që raportoi i riu. Në momentin që personat që po udhëtonin me pengun, kanë kuptuar se po ndiqeshin nga uniformat blu, kanë zbritur nga makina Indrit Beqirajn dhe më pas janë larguar. Deri më tani, edhe pse nuk e publikoi njoftimin për ngjarjen, Policia raporton se i ka identifikuar 4 personat që morën peng të riun, por nuk i ka bërë me dije emrat e tyre. 

1 VITE ME PARE

Pengmarrja/ Policia sqaron: Autorët lanë Indritin në rrugë, dyshohet se janë përfshirë në ngjarje të tjera

Pengmarrje në autostradë! Shoferi i 'Rrumit' e 3 të
Policia

DURRËS- Policia e Shtetit ka dalë me një njoftim zyrtar pas pengmarrjes 2 orëshe të Indrit Beqirajt. Pasi Dosja.al raportoi ekskluzivisht lajmin e pengmarrjes, në pah dolën detaje të ndryshme. Mirëpo, ende nuk kishte asnjë reagim nga policia e shtetit. Sot, Policia sqaron se ngjarja ka ndodhur në autostradën Durrës-Tiranë, në vendin e quajtur 'Koxhas'.

Policia bën të ditur se dy vëllezërit Indrit dhe Gentjan Beqiraj janë përfshirë në një incident rrugor me një mjet tjetër. Ato janë konfliktuar fizikisht e më pas personat që ishin në mjet i kanë dhunuar e më pas kanë marrë peng Indritin, të cilin e kanë hedhur në rrugë. Policia ka identifikuar autorët ndërkohë ka nisur punën për të zbuluar se nëse ato janë të përfshirë në ngjarje të tjera. 

NJOFTIMI I POLICISË:

Në autostradën Durrës-Tiranë, në vendin e quajtur “Koxhas”, shtetasit G. B. dhe I. B. (vëllezër), duke udhëtuar me motor, dyshohet se janë përfshirë në një incident rrugor, pasi një automjet ka goditur motorin e tyre, i cili për pasojë ka dalë nga rruga. Për këtë shkak, dy vëllezërit janë konfliktuar fizikisht me personat që ishin në automjet. 
Në konflikt e sipër, personat që ishin në automjet kanë marrë njërin prej vëllezërve, shtetasin I. B., të cilin e kanë lënë në rrugë, larg nga vendi i konfliktit, dhe më pas janë larguar. Nga strukturat hetimore të Drejtorisë Vendore të Policisë Durrës, nën drejtimin e Prokurorisë, në bazë të kallëzimit të shtetasit I. B., është regjistruar procedimi penal dhe po punohet për sqarimin e motivit dhe të rrethanave të ngjarjes, si dhe për implikimin e këtyre personave, në ngjarje të tjera.

Dosja.al raportoi mëngjesin e sotëm ekskluzivisht lajmin e pengmarrjes së Indrit Beqirajt. 

1 VITE ME PARE

FOTO/ Këto janë dy vëllezërit Beqiraj që u dhunuan, njëri prej tyre u mor peng për 2 orë

Pengmarrje në autostradë! Shoferi i 'Rrumit' e 3 të
Indrit dhe Gentian Beqiraj

TIRANË- Personat në foto janë dy vëllezërit Indrit dhe Gentian Beqiraj, të cilët u dhunuan fizikisht në autostradën Tiranë-Durrës. Ishte Dosja.al ajo e cila raportoi e para lajmin e pengmarrjes së Indritit. 

Një makinë u ka prerë rrugën dy vëllezërve Beqiraj, të cilët po udhëtonin me një motor. Në këtë moment ato janë drejtuar drejt makinës në të cilën udhëtonin 4 persona dhe janë konfliktuar me këto të fundit.

Gjatë momentit të përplasjes, personat që ishin në mjet kanë marrë me forcë njërin prej vëllezërve, Indrit Beqirajn, për rreth 500 metra, por më pas e kanë nxjerrë nga mjeti dhe janë larguar. 4 personat janë shpallur në kërkim nga policia. Dy grupet dyshohet se kanë pasur konflikte për pazare droge. Dy vëllezërit Indrit dhe Gentian Beqiraj janë të skeduar si trafikantë droge. Ata janë arrestuar në vitin 2013 nga policia për mbajtje të armëve pa leje si dhe për prodhim dhe shitje narkotikësh.

Policia e cila ende nuk ka dalë me një njoftim zyrtar, po heton në dy drejtime të ndryshme, edhe versionin e një konflikti çasti, por edhe të konflikteve që vëllezërit mund të kenë pasur më herët me autorët.

1 VITE ME PARE

Pengmarrja e Beqirajt! Autorët e liruan pas 2 orësh, deklaratat e vëllezërve në polici (DETAJE)

Pengmarrje në autostradë! Shoferi i 'Rrumit' e 3 të
Autostrade

TIRANË- Indrit Beqiraj u mor peng për 2 orë! Pasi Dosja.al raportoi ekskluzivisht lajmin e pengmarrjes së Beqirajt, në pah po dalin detaje të reja, pas dëshmisë së dhënë në polici të Gentian Beqirajt. 

Si ndodhi e gjithë ngjarja? 

Indrit dhe Gentian Beqiraj (vëllezër) ishin duke udhëtuar me motor në autostradën Tiranë-Durrës. Një makinë me katër persona brenda i kanë prerë rrugën kur ata udhëtonin me motor në autostradën Tiranë- Durrës dhe më pas ka nisur sherri i dhunshëm. Dhuna mes 6 personave përfundoi në pengmarrjen e Indrit Beqirajt. Autorët e kanë marrë me forcë në makinë për 500 metra ku dhe është dhunuar dhe më pas është hedhur nga makina.

Pas dy orësh Indrit Beqiraj u la i lirë. Më pas dy vëllezërit iu drejtuan Komisariatit të Policisë aty ku bënë denoncim për ngjarjen e rëndë, duke iu referuar çështjes si konflikt i çastit. 

Mirëpo, policia dyshon që konflikti midis dy vëllezërve dhe autorëve të ketë qenë më i hershëm dhe po hetohet si “heqje e paligjshme e lirisë”.

Dy vëllezërit rezultojnë me precedent të mëparshëm penal, pasi janë arrestuar në vitin 2013 nga policia për mbajtje të armëve pa leje si dhe për prodhim dhe shitje narkotikësh.

1 VITE ME PARE

Pengmarrja në Maminas/ Dy vëllezërit Beqiraj u dhunuan nga 4 persona, autorët morën vetëm Indritin

Pengmarrje në autostradë! Shoferi i 'Rrumit' e 3 të
Policia

TIRANË- Më 2 Tetor, në orën 18:00, në afërsi të Maminasit, ka ndodhur pengmarrja e Indrit Beqirajt. Dosja.al raportoi ekskluzivisht për pengmarrjen e të riut i cili ishte në motor së bashku me vëllain e tij, Gentjan Beqiraj. 

Ka qënë një sherr mes disa personave, ajo që përfundoi më pas në pengmarrje. Dy mjete, në të cilën ndodheshin 4 persona janë konfliktuar fizikisht me dy vëllezërit. Gjatë momentit të sherrit fizik, personat që ishin në mjet morën me forcë njërin prej vëllezërve, Indrit Beqirajn, dhe lëvizën rreth 500 metra me makinë, por më pas e nxorën nga mjeti dhe më pas u larguan.

Burime për Dosja.al bëjnë të ditur se të gjithë personat njihen me njëri-tjetrin dhe dyshohet se kanë pasur konflikte më përpara. Edhe pse ka kaluar 2 ditë nga ngjarja, policia ende nuk ka dalë me një reagim zyrtar. 

1 VITE ME PARE

U mor peng dy netë më parë në autostradë! Kush është Beqiraj, u arrestua bashkë me vëllain vite më parë

Pengmarrje në autostradë! Shoferi i 'Rrumit' e 3 të
Policia

TIRANË- Indrit Beqiraj, personi i cili u mor peng dy netë më parë në autostradën Durrës-Tiranë nuk është emër i panjohur për policinë. Ai është vënë në pranga në vitin 2013, pasi u kap duke shpërndarë lëndë narkotike. Indriti, në atë kohë vetëm 22-vjeç u arrestua së bashku me të vëllanë, Gentjan Beqiraj. 

Dy netë më parë, Beqiraj u mor peng nga persona ende të paidentifikuar. Dosja.al raportoi ekskluzivisht lajmin e pengmarrjes. Ngjarja ndodhi në autostradën Durrës-Tiranë, në momentin kur Beqiraj dhe shoku i tij ishin duke udhëtuar me motor. Atyre iu bë pritë nga dy mjete, personat të cilët ishin brenda i dhunuan e më pas morën Beqirajn me vete. 

Policia ende nuk ka dalë me një njoftim zyrtar për ngjarjen. 

1 VITE ME PARE

Dy mjete i zunë pritë në autostradë/ EMRI, kush është personi që u dhunua e më pas u mor peng

Pengmarrje në autostradë! Shoferi i 'Rrumit' e 3 të
Foto ilustruese

TIRANË - Indrit Beqiraj është marrë peng në autostradën Tiranë-Durrës. Dosja.al mësoi ekskluzivisht për pengmarrjen e Beqirajt, ngjarje e cila raportohet se ka ndodhur ditën e djeshme. 

Beqiraj (mosha e të cilit ende nuk bëhet e ditur) ishte duke udhëtuar me motorin 'Piaggo', së bashku me një person tjetër, në autostradën Tiranë-Durrës, për në drejtim nga qyteti bregdetar. Motorit, i dolen përpara dy mjete, një nga ato me ngjyrë të zezë. Personat që ishin brenda makinave, zbritën dhe dhunuar personat që ishin në motor, e më pas kanë marrë me vete Beqirajn. 

Nuk dihet nëse Beqiraj është person që ka pasur konflikte më para. Policia ende nuk ka dalë me një njoftim zyrtar për këtë ngjarje të rëndë. 

1 VITE ME PARE

EKSKLUZIVE/ Merret peng 1 person nga motori në autostradën Durrës-Tiranë, autorët e dhunuan bashkë me shokun

Pengmarrje në autostradë! Shoferi i 'Rrumit' e 3 të
Foto ilustruese

TIRANË - Pengmarrje në kryeqytet. Burime për Dosja.al bëjnë të ditur se Indrit Beqiraj është marrë peng në autostradën Durrës- Tiranë. Ngjarja ka ndodhur dy netë më parë. Beqiraj, së bashku me një person tjetër ishte në motorin 'Piaggo' për në drejtim nga Durrësi. Dy mjete, një prej tyre e zezë me targa 1***, i kanë zënë pritë.

Autorët, zbritën nga mjetet duke u drejtuar te motori në të cilin ishte Beqiraj. Ato i dhunuan e më pas morën Beqirajn me vete. Nuk dihet nëse Indrit Beqiraj është person me të shkuar kriminale e nëse ka pasur konflikte me persona të tjerë kohët e fundit. Prej disa orësh nuk dihet ende asgjë për fatin e Beqirajt.

Policia e Shtetit ende nuk ka dalë me një njoftim zyrtar për këtë ngjarje edhe pse kanë kaluar më shumë se 10 orë që nga pengmarrja.

pengmarrje ne tirane merret peng indrit beqiraj indrit beqiraj agron bejdolli

Sondazh

Poll

VIDEO-VIRALE/ Po fliste në Rrugën e Salës, demokrati 'kapet mat' nga gruaja

VIDEO-VIRALE/ Po fliste në Rrugën e Salës, demokrati 'kapet mat' nga gruaja

"Injoranca nuk është argument" Nuk i pëlqeu pyetja, Rama prek në faqe gazetaren Ambrozia Meta

Del VIDEOJA, Elia godet Princ Lekën: Familja ime të ka mbajtur me bukë

VIDEO/ Noka i jep Spiropalit pankartën, Ministrja ofrohet ta mbaj para fytyrës

Publikohen pamjet nga brenda bazës ajrore të Kuçovës, Komandanti: E gatshme për stërvitjen e trupave

Tempulli 2/ Me kanabis gati për shitje dhe shuma parash, arrestohen 4 të rinj në Tiranë

Dalin pamjet nga kasollja ku u vra 50-vjeçari në Durrës

Kontrabandonin ilaçe dhe telefona, arrestohen dy persona në Tiranë, sekuestrohen 47 iPhone

I vunë flakën eskavatorit me vlerë 150 mijë euro, arrestohen 2 autorët e ngjarjes

Reshjet e shiut dhe borës në vend, policia: Moderoni shpejtësinë e mos kryeni parakalime të gabuara

Kampioni Alvin Karaqi mes lotësh: Për besë u ndjeva si Gjergj Kastrioti kur mora flamurin

'Dokumentar horror'/ Berisha publikon pamjet: Do ju paraqes terrorin që Bajrajt ushtruan më 14 maj

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES LUFTOHET ME EDUKIM

Newsroom 10 | Gjuha e urrejtjes në media, si dhe kush e shpërndan?

Ndryshimet në PS/ Gjiknuri: S'është fundi, por fillimi i diçkaje të re.

Inceneratorët/ S’kam dhënë asnjë kontratë pa garë, ato janë publike!

Ndihet 'i shitur' nga Rama? Gjiknuri: Nuk ndjej braktisje, kam komunikim me të prej 20 vitesh

Klosi: Kemi primare reformimin e partisë, PS synon mandatin e katërt

U shkarkua si Sekretar i Përgjithshëm, Gjiknuri: PS edhe kur fiton, refekton!

Digjet shtëpia në Shkodër, në banesë ndodhej një i moshuar, përfundon në spital

Vazhdon përplasja në PD! Basha kërkon mbledhjen e Komisionit të Etikës për të, Bardhi: Shenjë humbje

Vrasja e Jetmirës/ Autori u dënua me 28 vite burg, nëna e viktimës: Duhet dënim përjetë!

Newsroom 9 | Kallanxhi: Threads? S`besoj se do zgjasë shumë

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Mos merrni për bazë asgjë thuhet në rrjet

Newsroom 9 | Gazetarja: po ndodhin vrasje nga tik tok

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Fake News dallohet vetëm po të jemi kritikë

Newsroom 9 | Kallanxhi: Shqiptarët besojnë gjithçka shohin në rrjet

Newsroom 9 | Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi: Tik Tok ka "fake news" sepse s'ka censurë

Newsroom 9 | Gazetarja: Shqipëria do kohë të përshtatet me Tik Tok

Newsroom 9| Eksperti i IT: Çdo rrjet është i përkohshëm, duhet të kujdesemi për vlerat

A mund të mbyllet TikTok për Shqipërinë? Flet për Newsroom eksperi i IT

Fëmija mbyllet brenda në shtëpi, nëna e alarmuar njofton zjarrfikësit, NDËRHYRJA nga ballkoni