Showbiz

Largimi nga TV Klan, Bes Kallaku flet për ofertën: S’dua të jem më aktor, më pëlqen kinematografia

Bes Kallaku ka folur për ofertën e marrë nga Klan TV, dhe ka treguar se është duke e shqyrtuar, por nuk i pëlqen më aktrimi.
Featured image of article: Largimi nga TV Klan, Bes Kallaku flet për ofertën: S’dua të jem më aktor, më pëlqen kinematografia Aktori i humorit, Bes Kallaku.

TIRANË– Sezoni i ri televizi ka nisur dhe Bes Kallaku ende nuk i ka të qarta idetë se në kë televizion do të përfshihet. I ftuar në emisionin “Rreze Dielli”, aktori i humorit është pyetur për ofertën në Klan.

Pse nuk e pranove ofertën në Klan, ka qenë pyetja e moderatorëve, dhe Bes Kallaku menjëherë e ka hedhur poshtë, duke thënë se nuk e ka refuzuar ende, por është në shqyrtim e sipër.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Duke qenë se jam i përkushtuar ndaj filmit, dua që aktualisht të më shkojë siç duhet kjo lloj pune. Pastaj ofertën e Klanit jam akoma duke e menduar, jam në bisedime.S’kam pasur oferta të tjera. Une dua të nxjerr filmin si fillim dhe pastaj do shqyroj çdo lloj telefonate. Nese do qëndroj në televizion apo jo, apo do merrem me kinematografinë”- është shprehur Bes Kallaku.

(R.L/Dosja.al)

Një Koment në “Largimi nga TV Klan, Bes Kallaku flet për ofertën: S’dua të jem më aktor, më pëlqen kinematografia

  1. Duhet me var veten

Shto Koment