Aktualitet

Dallgë të mëdha dhe det i trazuar/ Hyn për t’u larë, 72-vjeçari mbytet në plazhin e Spillesë

Mëngjesin e sotëm në plazhin e Spillesë ka pasur dallgë të mëdha, të cilat kanë rezultuar fatale për 72-vjeçarin.
Featured image of article: Dallgë të mëdha dhe det i trazuar/ Hyn për t’u larë, 72-vjeçari mbytet në plazhin e Spillesë Foto ilustruese

DURRËS– Një i moshuar ka humbur jetën pasi ka hyrë për t’u larë në det paraditen e sotme.

Mëngjesin e sotëm në plazhin e Spillesë ka pasur dallgë të mëdha, të cilat kanë rezultuar fatale për M.K. rreth 72 vjeç, banues në Elbasan.

Pavarësisht ndërhyrjes së rojes së plazhit, 72-vjeçari nuk ia doli që të mbijetonte duke ndërruar jetë.

(k.m./dosja.al)

Shto Koment