LIVE UPDATES

spille

Aktualitet 2 Shkurt 2022, 22:21

Shkrumbohet një restorant në Spille

SPILLE – Një restorant është shkrumbuar nga flakët mbrëmjen e sotme në plazhin e Spilles. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 11:00 të mbrëmjes.Mësohet se nga flakët ...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV