Politike

Spekuluan për një lidhje intime me Gent Cakajn, Rea, vajza e çiftit Rama padit Artur Zhejin dhe 7 portale

  • Bashkëjeton me një nga njerëzit e afërt të Ramës? Flet Cakaj: Fjalë dashakeqe
  • E paditi në Gjykatë, Zheji i përgjigjet vajzës së çiftit Rama: Je adresuar gabim
  • Flutura Açka: A thua se kjo është brenga më e madhe shqiptare
  • Rea Xhillari, vajza e Linda Ramës, bashkëshortes së kryeministrit Edi Rama, ka paditur gazetarin Artur Zheji dhe 7 portale të tjera që kanë shpërndarë një lajm ku pretendohej se Xhillari bashkëjetonte me ministrin e deleguar të Europës, Gent Cakaj. Në një letër të botuar nga Shqiptarja.com, Xhillari thotë se i pari që e hodhi lajmin ishte Zheji. Ajo shton se nuk ka lidhje me Cakajn.
    Featured image of article: Spekuluan për një lidhje intime me Gent Cakajn, Rea, vajza e çiftit Rama padit Artur Zhejin dhe 7 portale Cifti Rama, Rea Xhillari dhe Gent Cakaj

    Shto Koment