Aktualitet

E RËNDË në Berat/ Ishte duke luajtuar në park, 4-vjeçari bie në kontakt me energjinë elektrike dhe humb jetën

VIDEO
 • Vdekja e 4-vjeçarit në Berat/ Nëna rrëfen ngjarjen e rëndë: Kur shkoi për të marrë ujë, e kapi korenti, e çova në spital…
 • Burime për Dosja.al bëjnë me dije se familjarët e kanë dërguar me urgjencë në spital pasi ka qenë ende me shenja jete, por ka ka humbur jetën në sallën e operacionit.
  Featured image of article: E RËNDË në Berat/ Ishte duke luajtuar në park, 4-vjeçari bie në kontakt me energjinë elektrike dhe humb jetën Pamje nga vendi i ngjarjes

  BERAT- Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Berat. Sipas informacioneve mësohet se një fëmijë, vetëm 4 vjeç, ra në konktakt me energjinë elektrike në një park të qytetit dhe humbi jetën pak minuta më pas. Burime për Dosja.al bëjnë me dije se familjarët dërguan me urgjencë në spital, por  ai humbi jetën në sallën e operacionit. Për këtë ngjarje të rëndë nëna e tij,  Reshide Brahimasi u shpreh se djalin e zuri korenti teksa shkoi të merrte ujë. 

   

  Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

  Fëmija ka qenë duke luajtur në park dhe ka shpëtuar nga vëmendja e prindërve duke prekur një prej telat që ushqente dritat e parkut. Pas ngjarjes është ngritur një grup hetimor nga Policia dhe po punohet për zbardhjen e ngjarjes se si humbi jetën fëmija.

  (A.B. Dosja.al)

  Shto Koment