LIVE UPDATES
Politike

“Ishalla thyejnë qafën”, Ndocaj shpërthen në mallkime si Hazbi Kasaj, teksa sheh filxhan

11 Korrik 2019, 12:01 Nga DOSJA
“Ishalla thyejnë qafën”, Ndocaj shpërthen në

TIRANË– Eduart Ndocaj ka publikuar një video në rrjetet sociale ku shihet duke parë filxhan. Ai thekson se aty shikon dy rrugë që sipas tij janë dy autostrada. Ndërsa më pas thekson se shikon pallatet e bëra nga Monika në të gjitha qytetet e Shqipërisë dhe gjithashtu ka edhe një lagje në Londër.

Poshtë janë Meta dhe Berisha dhe dy liderët globalë Rama dhe Meta (janë global pasi janë të Sorosit), pritet marrëveshje.

Por ishalla thyejnë edhe qafën. Ishte thjesht një shaka,”- thotë ai ndër të tjera.

Pjesë nga fjala e Eduart Ndocajt

Më kanë dalë dy rrugë. Shikoj Lulin në njërën anë dhe Ramën në anën tjetër. Dhe në fund, në fund fare shikoj Presidentin dhe Berishën me krahë hap. Po Monika ku është, se ajo siç e thotë Presidenti i ka rregulluar fëmijët e saj. Më një rrogë 1 milion e 200 mijë lekë, ka një pallat në Tiranë, Skrapar, Gjiri i Llaëzit, Durrës, Vlorë dhe Sarandë.

Në fund fare më del lagjia e madhe, ka mundësi të jetë në Londër, janë pallatet që ka Monika. Të gjithë i ka ndrequr me një rrogë.

Rruga që ju thashë janë dy rrugë, dy autostrada, ku kanë marrëd rejtimin për fundin e tepsisë. Poshtë janë Meta dhe Berisha dhe dy liderët globalë Rama dhe Meta (janë global pasi janë të Sorosit), pritet marrëveshje.

Por ishalla thyejnë edhe qafën. Ishte thjesht një shaka.

Por kam vënë re diçka, se një pjesë shumë e vogël më kanë kritikuar për 30 qershorin, kursë pjesa më e madhe më kanë komplimentuar për punën e mirë që bëra kundër narkotrafikantëve.

Sot në orën 17:00, kam ankimuar çështjen e 30 qershorit me prova realae pasi janë më shumë fleta votimi se zgjedhës, pjerin Ndreu ka hequr të miat dhe ka vënë të vetat. Në dy qendra kanë votuar nejrëz që janë në Itali, kjo gjë s’ka mundësi të ekzistojë.

Mbi 500 njerëz janë kërcënuar me jetë që të mos votohe Ndocaj. Një pjesë e mirë janë më prova, kurse një pjesë tjetër s’kanë dalë akoma.

(f.m/dosja.al)

Tirana është boshatisur për ditët e pushimit. Cilën nga ritet e shenjta po ndiqni:

View Results

politike politike eduart ndocaj mallkimet e eduart ndocaj eduart ndocaj mallkimet e eduart ndocaj

Sondazh

Poll

Zjarr masiv në Shkodër/ Flakët SHKRUMBOJNË tregun e rrobave të përdorura dhe disa banesa

Zjarr masiv në Shkodër/ Flakët SHKRUMBOJNË tregun e rrobave të përdorura dhe disa banesa

Zjarrfikëset në luftë me flakët në Shkodër, rrezikohen banesat

Zjarr në një treg rrobash në Shkodër/ Shtëllunga gjigande e tymit pushton zonën

“Jam çliruar nga ankthi i vulës dhe i logos”,Basha: Kushti që kam është distancimi nga Rama dhe Meta

Rrëzimi i interperlancës me Ramën, Spaho: Së shpejti do të zbytheni me këto qëndrime

Tritan Shehu: Berisha është anëtar i grupit të PD, po shkelni rregulloren

"Kuvendin po e trajtoni si dyqanin tuaj personal"/ Bardhi: Keni ndryshuar ditën e seancës plenare

"As emrin nuk guxoni t'ia përmendni"/ Vokshi dhe Felaj zihen për Sali Berishën: Nuk vendos Kuvendi

Klevis Balliu dëmtohet nga gazi lotsjellës i hedhur nga policia në protestë, të lënduar edhe Noka

Protesta e opozitës, qytetarët hedhin sende në drejtim të policisë, lëndohet efektivi

Protestuesit i vënë flakën gomave para bashkisë, zjarri shuhet nga policia

Përplasjet në Kuvend/ Seanca ndërpritet sërish 5 minuta, Nikolla-Nokës:Po më kërcënon? Të të vij zor

Opozita bllokon foltoren, Noka-Nikollës: Je përfaqësuese dinjitoze e narkoshtetit!

Bardhi ndryshime në Grupin Parlamentar të PD-së kërkon rikthimin e Berishës,Nikolla refuzon kërkesën

Freskohet me ujë dhe niset me vrull drejt policisë, çfarë synonte të bënte protestuesi para Kuvendit

Protestuesit qëllojnë me vezë dhe fruta policinë para Kuvendit: Hapeni rrugën!

Zjarr dhe tym i zi, protestuesit ndezin gomat jashtë Kuvendit

Protesta e opozitës, protestuesit vendosin goma të vjetra jashtë Kuvendit

Investigimi i Rai3, Meloni në krah të Ramës: Nuk ishte ai shenjestra, mirënjohës qeverisë shqiptare

Reportazhi i Rai3/ Rama: Shpëtuam afganët nga vdekja kur asnjë vend i NATO-s nuk i pranoi

Konferenca me Melonin në Shëngjin, Rama për investigimin e Rai 3: U hodh baltë mbi shqiptarët

Deputeti i opozitës italiane përplaset me Melonin në kampin e Gjadrit:Badigardët tuaj po më dhunojnë

“Mos i falni më"/ Rama për Opozitën: Braktiseni në vetminë e ujërave të zeza

Akuzat e Ahmetajt/ Rama: U përdor si hero një i arratisur i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga SPAK

Reportazhi i RAI3/ Rama: Nuk iu shmanga ballafaqimit, gazetarët këtë e quajtën kurojo të madhe

Reportazhi i RAI3/ Rama: E kishin me Italinë, por RAI 3 dha një shfaqe të shëmtuar

Reportazhi i RAI3/ Rama: Baltë e pamerituar për Shqipërinë dhe shqiptarët

Tensionohet situata, zjarr para bashkisë së Tiranës, protestuesit i vënë flakën gomave

Themelohet Partia Mundësia, Shehaj: Jemi bashkuar për të bërë realitet një parti të re politike

"Regjimet nuk kanë kurrë fund të lavdishëm"/Noka: Sa më shumë Edveri juaj të rrisë represionin e tij

Açka vendos fotot e Stalinit dhe Leninit në sallën e Kuvendit

E paprecedentë në Kuvend, gardisti urdhëron gazetarët të dalin nga salla, ata i kthehen: Gangster

Projekt-rezoluta për krimet e komunizmit/ Gjekmarkaj: Nuk u kërkua kurrë falje!

"Shpik histori nga Ilirët e Pellazgët", Spiropali-Basha, replika: Keni një paqartësi historike

Vettingu në politikë, Spiropali: SPAK-un e kemi lënë të lirë nga kontrolli politik

Basha: Të vetmet akte të dërguara për luftën ndaj korrupsionit janë varrosur në sirtarë

Komisioni hetimor antikorrupsion/ Sula: Hiqeni nga rendi i ditës, të raportojnë institucionet

Shehu nga kuvendi: OKB votoi rezolutën për të njohur genocidin serb, mazhoranca jonë e rrëzoi

Pr. vendimi për ngritjen e Komisionit të Posaçëm Antikorrupsion,Gazment Bardhi largohet nga Kuvendit

Kuvendi voton sot Komisionin antikorrupsion,Nikolla nxjerr gazetarët nga salla,reagon ashpër opozita

Rrëzohet kërkesa e opozitës për mocionin me debat / Zhupa-Nikollës: Dëshiron t’i tregosh besnikëri

Komisioni i Posaçëm Antikorrupsion/' Basha: Manovër elektorale e Ramës. Nuk mund të jemi pjesë

Dhunimi i Sokol Mëngjesit/ Policia: Arrestohet organizatori, 20 mijë euro për atë që jep informacion

"E ardhmja nuk mund të mbrohet nga arma", Rama: Ka ardhur koha të ndërtojmë një NATO të arsimit

"Pyes veten kush je"/ Bardhi replikon me Spiropalin: Mos je gjë motra e Olsi Ramës

Rezoluta anti-korrupsion, Çuçi: Ka rënë korrupsioni, 95 % e shërbimeve kryhen nga telefoni

"Vënia në kontroll e SPAK, fantazi"/ Rama i kthehet Opozitës: Po treteni tek 'Rrugica e Shpresës'

Rama mban fjalën në seancë plenare, deputetët godasin tavolinat

"Keni ende shumë për të parë"/ Rama: Korrupsioni në Shqipëri vazhdon

Rezoluta e PS-së në Kuvend/ Rama: Jemi në luftë me korrupsionin prej 10 vjetësh