Virale

I shkoi Ramës me të në zyrë, mesazhi i koduar që mbante stampuar Yuri Kim mbi çantë: Ambicie, respekt dhe… Me kë e ka?

FOTO
Ajo që ka rënë në sy nga veshja e ambasadores Kim, ka qënë çanta e saj ngjyrë bezhë, të cilën e mbante në dorë, dhe mbi të cilën kishte një shënim.
Featured image of article: I shkoi Ramës me të në zyrë, mesazhi i koduar që mbante stampuar Yuri Kim mbi çantë: Ambicie, respekt dhe… Me kë e ka? Çanta e Yuri Kim

TIRANË– Ambasadorja amerikane në Shqipëri, Yuri Kim ka qënë sot në Kryeministri, ku edhe ka zhvilluar një takim me kreun e qeverisë, Edi Ramën.

Ajo që ka rënë në sy nga veshja e ambasadores Kim, ka qënë çanta e saj ngjyrë bezhë, të cilën e mbante në dorë, dhe mbi të cilën kishte një shënim.

“Ambicie, respekt dhe punë në grup,”-përkthehen tre frazat që shkruhen në aksesorin e ambasadores.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Çanta e Yuri Kim

Të jetë vallë një mesazh duke marrë parasysh për situatën në vend apo është thjeshtë një rastësi?

(k.m/dosja.al)

Shto Koment