LIVE UPDATES
Aktualitet

I martuar me Caroline, por i fiksuar me tjetër! Miku i Babis e pohon: E donte!

25 Tetor 2021, 07:02 Nga DOSJA
I martuar me Caroline, por i fiksuar me tjetër! Miku i Babis e pohon: E

GREQI– Babis Anagnostopoulos ishte i fiksuar pas një gruaje të martuar! Kjo është konfirmuar nga miku i tij i punës gjatë emisionit “Dritë në tunel”, duke treguar më shumë për pilotin. Miku i tij rrëfeu se vrasësi i bashkëshortes së tij 20-vjeçare, Caroline Crouch ishte i bindur tek dashuria për të, e se ajo do të divorcohej nga bashkëshorti i saj për të.

“Babisi më kishte thënë se ‘Unë e dua atë dhe ajo më do mua gjithashtu. Ajo ka probleme dhe nuk po kalon mirë në martesën’. Dhe unë i thashë: ‘Babis, nëse do mendimin tim, të gjitha këto janë gënjeshtra. Kjo vajzë, gjithçka që dëshiron nga ti është të kalojë mirë. Ai besonte se do të ndahej dhe do të ishte bashkë me të. Por para se të martohej me Caroline, më pas duhet të ketë pasur marrëdhënie paralele,”-tha ai.

Më tej, miku i 33-vjeçari rrëfeu se piloti e kishte bërë me shumë nxitim martesën me Crouch, madje nuk kishte njoftuar askënd, duke shkuar larg në Portugali.

“Gjithçka i ndodhi Caroline krejt papritur, sikur me nxitim. Ai u martua me të në Portugali. Pse ta bëni pa informuar askënd? Askush nuk dinte asgjë. Ne na bëjnë një test me psikiatrin G.N.A. në Qendrën e Mjekësisë së Aviacionit por pas 5 vitesh, ai mund të jetë çmendur. Unë mendoj se dy njerëz të papjekur u bashkuan në një martesë, me një fëmijë dhe nuk ia dolën dot me presionin. Megjithatë nuk e prisnim,”-shtoi ai.

Vetëm pak ditë më parë, në Greqi doli një grua, e cila pretendonte se piloti e përndiqte, por i burgosuri mohoi gjithçka nëpërmjet avokatit të tij nga qelia. (Shiko këtu)

Marrë nga Tovima

(k.m/dosja.al)

Cila mendoni se është alternativa më e mirë:

View Results

kryesore rajoni babis anagnostopoulos vrasja ne glyka nera babis anagnostopoulos vrasja ne glyka nera

Sondazh

Poll

Aksidenti me dy viktima në autostradën Tiranë-Durrës, makina mori para bordurat e rrugës

Aksidenti me dy viktima në autostradën Tiranë-Durrës, makina mori para bordurat e rrugës

VIDEO- Shpërthimi me tritol në butikun në Durrës, ja si u dëmtua biznesi i gruas

Berisha dhe demokratët 'zaptojnë' Kuvendin

Me pistoleta dhe kallashnikovë në Range Rover/ Arrestohen 4 "të fortët" në Tiranë

Berisha shton akuzën ndaj Ballës: Te ndjek hija e avokatit Ravik Gurra

VIDEO E SHERRIT/ Berisha akuzon Ballen per vrasjen e avokatit Ravik Gurra

PA KOMENT- Shkodra 'nën ujë', ja si duket qyteti

Protesta kundër traut në Divjakë, një betoniere brenda parkut

EKSKLUZIVE- Lulzim Basha takohet me Ben Blushin ne Panairin e Librit, merr me vete edhe vajzën

Balla: Berishës iu dogjën tre marrëveshje tek Porti i Durrësit, koncensionarët po i kërkojnë lekët

Balla-Spahos: Do shkosh tek Porti i Durrësit me pistoletë si Strazimiri, s'keni zgjidhje tjetër

Ndërtimi i rrugëve/Balla 'shigjeton' Partinë e Lirisë:Mondi bëj kallëzime, kishin ministritë në 2017

Balla 'lëshon' gojën: Saliut i rri mendja tek vëllezërit Kariç, na vjen dhe zor t'i përmendim...

Elisa Spiropali realizon "ëndrrën" e fëmijërisë me Berishën, del LIVE me të, tregon 2 gishta

Perplasje mes banoreve dhe Policise ne Divjake

Berisha 'shënjestron' Ulsi Manjën: Vetëm dy mushka kanë mbetur pa u punësuar në fshatin tënd

Berisha bllokon foltoren dhe del në Facebook: Jam live në gjithë botën, mos ma qani hallin mua!

Berisha: Parlamentin e komandojne grupet kriminale

Dëshmia e Orges Xhelilit para avokatëve: Policët bashkiakë më goditën

ME VIDEO- PLAS KEQ SHERRI në Komision, Braçe e humb kontrollin, "shpërthen": Ik ore pirdhu!

Protesta e opozitës, pamjet nga Bulevadi, mijëra qytetarë të mbledhur

Sherri i plotë i Ramës me dy deputetët e PD: Ta tregoj unë ty, do të shkatërroj!

Balla: Kokoneshi jashtë rrezikut për jetën

Veliaj takon Papa Françeskun: Jemi takuar në Tiranë...e aprovuam ndërtimin e bustit të Nënë Terezës

Droge mes karameleve ne Tirane

Grida Duma lë mandatin, kolegët e saj në lot, Açka dhe Gjekmarkaj të përlotur

Grida Duma lë mandatin e deputetes së Partisë Demokratike

Masakra e Lushnjes, babai i Leart Haxhiut: Djali im është i pafajshëm, se di ku është

Përdhunues serial, MOMENTI i arrestimit të Spartak Dyrmishit

Nga një armë në çdo raft rrobash, çfarë gjeti Policia gjatë aksionit në Shkodër

Dalin PAMJET nga megaaksioni në Korçë

Qeni i prish mitingun Ramës, të gjithë meken, kryeministri: Po lëre në punën e vetë...

Ibrahim Lici mesazh audio nga Turqia: Jetoj i lirë, nuk jam arrestuar

Arrestohet Agim Gjata, qelloi mbi RENEA

Meta: O Edi, o lepurush, do të shporrim me poezinë ‘liri a vdekje’ të Havzi Nelës

Pakti PD PL, Meta: Kryetari i Keshillit super politikan

Paloka 'korrekt' me orarin, takohet me Bardhin në një lokal para parlamentit

Alibeaj-Majkos: Je kokrra e komunistit! Deputeti socialist: Budalla! Dosjet s'mund të hapen për...

Flet avokati i vellezerve Mollaj: Tina genjen, e shantazhojne

Durrësi zgjohet nën ujë

Tetori rozë, vajzat dhe gratë e FA i bashkohen fushatës sensibilizuese kundër kancerit të gjirit

NIS PROTESTA në Elbasan/ Qytetarët fikin makinat në shenjë rebelimi, rreshtohen në shesh

Alibeaj pranoi bashkëpunimin, do nisin negociatat/ Berisha: E mirëpres. S'tërhiqem nga Primaret

Demokrati emocionet për 'doktorin'! I bie telefoni kur po fliste me Berishën,e përplas në tokë

Privatizimi i ish-klubit ‘Partizani’, dëshmon Qirjazi: MM më kërkoi firmën, bëra ç’ishte e ligjshme

Tiranë, bënin kontrabandë me veshje, pije, cigare dhe rroba, 3 të arrestuar në 2 operacione

Me 14 emigrantë në Morinë, arrestohet 19-vjeçari, shpallet në kërkim bashkëpunëtori i tij

Rrumbullaku ngre strukturë për emërimet në polici: Riformatim ekipeve që hetojnë krimin

Me dy kallashnikovë në shtëpi e municion luftarak, arrestohet 31-vjeçari në Dibër

"Porsche", "Maseratti" e 'Mercedes Benz", arrestohet 52-vjeçari që shiste mjetet e vjedhura në BE