Showbiz

Futbollisti i Kombëtares “ngacmon” Nevina Shtyllën, çfarë i dërgon në Instagram (FOTO)

Futbollisti i Kombëtares shqiptare i ka dërguar një koment moderatores Nevina Shtylla duke ngritur dyshimet për një lidhje.
Featured image of article: Futbollisti i Kombëtares “ngacmon” Nevina Shtyllën, çfarë i dërgon në Instagram (FOTO) Eros Grezda dhe Nevina Shtylla

Prej kohësh qarkullon në mediat rozë një lidhje moderatores Nevina Shtylla dhe futbollistit të Kombëtares, Eros Grezda.

Thashethemet i “përforcoi” një foto e muajin janar, që Nevina dhe Erosi postuan së bashku në rrjetet e tyre sociale.

Por tashmë një koment ka trazuar sërish ujrat. Grezda i ka komentuar një emoji sirene moderatores, poshtë një fotoje të Nevinës në plazh. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Edhe moderatorja nuk ka nguruar që  t’i kthejë përgjigje 24-vjeçarit, teksa i ka dërguar 2 “emoji” përqafimesh.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment