Virale

FOTO/ “Drekë me miliarderët e Shqipërisë”, Ermal Mamaqi nxjerr në shitje formulën e suksesit, 40 mijë euro çmimi i rregulltë, por mund të përfitoni edhe zbritje

 • Berat Buzhala tallet me Ermal Mamaqin: Imagjino të na ulë me Kastratin se Bezzos nuk vjen aty
 • “Çunat do e lënë mallin”, gazetari Artan Hoxha thumbon kursin e Ermal Mamaqit
 • Vetë aktori ka publikuar në rrjetet sociale, çmimet e paketës së suksesit për një vit, ku përfshihet një video me Ermalin me vlerën e 1 mijë eurove, apo dreka me miliardierët e Shqipërisë, në vlerën e 2 mijë eurove.
  Featured image of article: FOTO/ “Drekë me miliarderët e Shqipërisë”, Ermal Mamaqi nxjerr në shitje formulën e suksesit, 40 mijë euro çmimi i rregulltë, por mund të përfitoni edhe zbritje Ermal Mamaqi, aktor

  TIRANË- Aktori i humorit Ermal Mamaqi është tërhequr prej disa kohësh nga ekrani dhe bota e televizionit për t’ju përkushtuar një talenti të ri, që siç duket nuk po e lë duarbosh. Mamaqi ka nisur prej disa muajsh tashmë kurse trajnimi për të gjithë të rinjtë që duan të bëhen të suksesshëm, ku përgjatë pandemisë bëri edhe bujë me fjalimin e famshëm “Mos lexoni libra, por çohuni nga kolltuku”.

  Projekti tashmë duket se është finalizuar edhe në një akademi e cila sipas tij do të prodhojë njerëz të suksesshëm në këmbim të një pagese. Vetë aktori ka publikuar në rrjetet sociale, çmimet e paketës së suksesit për një vit, ku përfshihet një video me Ermalin me vlerën e 1 mijë eurove, apo dreka me miliardierët e Shqipërisë, në vlerën e 2 mijë eurove.

  E gjithë paketa me afat një vjeçar kushton plot 39 mijë e 910 euro, por meqënëse sezoni i festave është afruar, ju mund ta përfitoni në vlerën e 9470 eurove.

  Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

  Në rrjetet sociale nuk ka munguar as ironia dhe habia për vlerën marramendëse të këtij kursi trajnimi, ndërsa pyetja është se a ka më nevojë të jetë i suksesshëm dikush që mund të përballojë 40 mijë euro pagesën e një kursi? 

  Kursi i Ermalit

  (F.g/dosja.al)

  Shto Koment