Showbiz

FOTO/ Kourtney Kardashian poza të nxehta nga pushimet luksoze në Itali, me tre fëmijët dhe miqtë e saj

Kourtney Kardashian është fotografuar teksa po pushon me fëmijët dhe miqtë e saj në Itali.
Featured image of article: FOTO/ Kourtney Kardashian poza të nxehta nga pushimet luksoze në Itali, me tre fëmijët dhe miqtë e saj Pamje të Kourtney Kardashian në pushimet me fëmijët dhe miqtë e saj

Kourtney Kardashian i dha të motrës Kim një vrapim për paratë e saj me pushime në Sardenjë të Hënën ndërsa praktikonte modelet e saj më të mira pozat pranë pishinës.

ITALI – Kourtney Kardashian, siç duket me fotot e fundit po i bën i konkurencë motrës së saj të njohur, modeles së famshme Kim Kardashian.

Kourtney është fotografuar pranë një pishine teksa shfaqet me bikini shumëngjyrëshe dhe të një modeli që nuk lënë shumë vend për imagjinatën.

Teksa mban dhe një kapele kashte në kokë të cilën e lidh me një fjongo të zezë, Kardashian shihet mëse në fomrë teksa po shijon pushimet, në Kosta Smeralda të Italisë , me tre fëmijët dhe miqtë e saj.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ndërsa shëtiste nëpër pjesën e anësore të pishinës, ajo ka treguar linjat e saj perfekte teksa merrte rreze dielli.

Marrë dhe përshtatur nga Dailymail 

A.C/Dosja.al 

 

Shto Koment