Showbiz

Festivali i Kanës/ Nuk fsheh gëzimin, modelja shqiptare takohet me Selena Gomez

Festivali i Kanës bëri bashkë artistët e huaj dhe shqiptarë. Modelja shqiptare publikon fotot me Selena Gomez.
Featured image of article: Festivali i Kanës/ Nuk fsheh gëzimin, modelja shqiptare takohet me Selena Gomez Heidi Lushtaku dhe Selena Gomez.

Festival i 72-të i Filmit në Kanë është hapur zyrtarisht! Nga data 14 maj deri më 25 maj, personazhet e famshëm do të promovojnë filmat e tyre, por edhe do të parakalojnë në tapetin e kuq.

Në këtë festival të rëndësishëm të filmit në mbarë botën ishte e pranishme për herë të parë dhe modelja kosovare, Heidi Lushtaku.

Në Instagramin e saj ajo ka publikuar një foto krahas aktores së famshme dhe këngëtares, Selena Gomez.

Heidi Lushtaku është bashkëshortja e boksierit të njohur, Haxhi Krasniqit. Ajo e ka nisur karrierën e modelingut prej moshës 13-vjeçare, por suksesi i saj shpërtheu menjëherë pas pjesëmarrjes në “Miss Zvicra 2013”.

L.K/Dosja.al

Shto Koment