Showbiz

Erik Fullani ‘tradhtoi’ vajzën e Majlinda Bregut, njihuni me brunen simpatike që i zuri vendin Kejdës (FOTO)

Zbulohet pamja e plotë e vajzës me të cilën Erik Fullani u kap mat duke u puthur në publik.
Featured image of article: Erik Fullani ‘tradhtoi’ vajzën e Majlinda Bregut, njihuni me brunen simpatike që i zuri vendin Kejdës (FOTO) Majlinda Bregu me vajzën dhe Ardjan Fullani me djalin.

TIRANË– Prej kohësh diskutohej lidhja e Erik Fullanit me vajzën e Majlinda Bregut, por duket se mes tyre gjithçka ka marrë fund dhe në mes ka hyrë një vajzë. E quajtur Brisila, brune simpatike, Icon Style ka zbuluar portretin e plotë të vajzës me të cilin Eriku ka shkëmbyer puthje në publik.

Brisila, vajza që u kap mat me Erik Fullanin.

Ditën e djeshme qarkulloi fotoja, ku Erik Fullani kapej mat me një brune duke shkëmbyer puthje (Lexo këtu)në një prej restoranteve në jug. Duket se mes tij dhe Kejdës, ajo që u duk si një histori e zjarrtë dashurie, të cilën vajza e Majlinda Bregut e pohoi publikisht, ka marrë fund çdo gjë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ende nuk ka një reagim nga Kejda lidhur me foton e publikuar, ndërsa Erik Fullani vijon të publikojë foto nga pushimet e tij.

Postimi i Erik Fullanit.

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment