Showbiz

E tradhtoi me ish-deputetin, befason bashkëshorti i Rudina Dembacajt me veprimin e radhës (FOTO)

Bashkëshorti i Rudina Dembacajt ka postuar një artikull ku flitet për tradhtinë e gruas së tij.
Featured image of article: E tradhtoi me ish-deputetin, befason bashkëshorti i Rudina Dembacajt me veprimin e radhës (FOTO) Aktorja Rudina Dembacaj dhe bashkëshorti.

TIRANË– Pak ditë më parë në median rozë qarkulloi me shpejtësi lajmi për tradhtinë e Rudina Dembacajt dhe romancën me ish-deputetin e njohur . Por, pas të gjitha thashethemeve që qarkulluan, erdhi menjëherë reagimi i bashkëshortit të aktores së humorit.

Aleksandër Varfaj postoi një foto të bashkëshortes dhe vajzës teksa loznin tek lodrat, mbi të cilën kishta bashkëngjitur dy zemra (Lexo këtu).

Megjithatë Aleksi (siç i thërriste Rudina Dembacaj) nuk është ndalur me aq dhe ka bërë veprimin që s’pritej. Në një postim në rrjete sociale ai ndan artikullin e një gazete “E vërteta e ndarjes së aktores, bashkëshorti refuzon ndarjen me Rudina Dembacajn”, mbi të cilin vendos dy emoji habije dhe të qeshurash.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Postimi i Aleksandër Varfajt, bashkëshortit të Rudina Dembacajt.

Me sa duket nuk është aspak e vërtetë që Aleksi refuzon ndarjen, por gjërat kanë ardhur me mirëkuptim!

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment