Showbiz

E ndarë nga Visi! Lori Hoxha feston ditëlindjen dhe harron të shkuarën: Dua të bëj gabime të reja (Foto)

Në një postim në rrjetet sociale, ajo ka uruar veten teksa shkruan se dëshiron të harrojë të shkuarën dhe të bëjë gabime të reja.
Featured image of article: E ndarë nga Visi! Lori Hoxha feston ditëlindjen dhe harron të shkuarën: Dua të bëj gabime të reja (Foto) Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari
Përditësuar:

TIRANË– Blogerja Lori Hoxha ka festuar sot 26 vjetorin e lindjes së saj. Në një postim në rrjetet sociale, ajo ka uruar veten teksa shkruan se dëshiron të harrojë të shkuarën dhe të bëjë gabime të reja.

Ky vit që kaloi më ka ndryhsuar shumë, jam përtej mirënjohëse për faktin që jam gjallë, në mënyrë që të kem mundësi të dua njerëz që I dua vërtet shumë, të korigjoj gabimet e së shkuarës dhe të bëj të reja. Dua të vazhdoj të punoj dhe të jetoj jetën time me të gjithë ata njerëz të ndershmë që më bënë të jem gruaja që jam sot,”- shkruan Lori.

Foto e publikuar nga Lori

Ndërkohë në disa pastime në Instastory, bukuroshja 26-vjeçare tashmë shihet që ka nisur festën. Ajo fik qirinjtë mjaft e buzëqeshur por mungon Vis Bajraktari, djaloshi që njihet tashmë publikisht si i dashuri i Lori Hoxhës.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Dyshja mesa duket nuk janë më bashkë, pasi as në rrjetet sociale nuk e ndjekin më njëri-tjetrin. Ata janë përfolur për një ndarje edhe disa muaj më parë, por mes tyre pati një rikthim. Siç shihet, kriza nuk ka mbaruar.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment