Aktualitet

Grabitja në Rinas, policët u dorëzuan menjëherë, gjendet një makinë pranë vendngjarjes

Burime për Dosja.al bëjnë me dije se pranë vendit ku ndodhi grabitje, është gjetur një makinë e djegur. 
Featured image of article: Grabitja në Rinas, policët u dorëzuan menjëherë, gjendet një makinë pranë vendngjarjes Makina e djegur
Përditësuar:

TIRANE-Detaje të reja dalin nga grabitja me armë zjarri në Rinas, ku ka ndodhur edhe një vrasje. Burime për Dosja.al bëjnë me dije se pranë vendit ku ndodhi grabitje, është gjetur një makinë e djegur. Makina dyshohet se iu përket autorëve. Policia ka ngritur postblloqe të shumtë dhe ndodhet në vendngjarje.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Dosja.al ka siguruar disa foto nga makina e shkrumbuar që dyshohet se është përdorur nga autorët e grabitjes. 

Një Koment në “Grabitja në Rinas, policët u dorëzuan menjëherë, gjendet një makinë pranë vendngjarjes

  1. ju si portal leshi qe jeni nuk botoni asnje koment ndaj na sufshi rrumen

Shto Koment