Televizion

FOTOT/ Doli me bikini përballë zyrës së Ramës, kush është gazetarja e re që preferon armët, videot e nxehta në rrjetet sociale dhe zhveshjet

Në faqen e saj zyrtare të Instagramit aktorja që aktualisht punon si reporterë në emisionin e mëngjesit, ka publikuar mjaft foto dhe video provokuese.
Featured image of article: FOTOT/ Doli me bikini përballë zyrës së Ramës, kush është gazetarja e re që preferon armët, videot e nxehta në rrjetet sociale dhe zhveshjet Griselda Katirai

TIRANË– Mëngjesin e sotëm  gazetarja e programit të mëngjesit “Aldo Morning show”, tërhoqi vëmendjen e të gjithë publikut me bikini në rrugë, teksa mbante një mikrofon në duar dhe u shfaq para dy godinave të dy institucioneve të rëndësishme në Tiranë, Kryesisë së Kuvendit dhe Kryeministrisë.

Ndërkohë rrjeti u mbush me komente për paraqitjen e pahijshme të gazetares ditën e sotme, të gjithën ngritën pyetjen se  kush është pasi nuk ishte shfaqur më parë.

Është mësuar se  ajo është një aktore e re dhe emri i saj është Griselda Katirai. Ajo kishte marrë pjesë në disa produksione filmike me metrash të shkurtër, por që nuk ka bërë bujë në tregun e filmit shqiptar. E mesa duket paraqitja e saj sot në kryeqytet ka bërë që e gjithë Shqipëria të flasi për të.

 

 

View this post on Instagram

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ja cfar ndodh pas fotove tona pjeshkoartistike 🤣🤣🤣 (perfundojme te trauma Nene Tereza) 🤦🏼‍♀️

A post shared by BLANCO 🧨🥀 (@griselda_katirai) on

Në faqen e saj zyrtare të Instagramit aktorja që aktualisht punon si reporterë në emisionin e mëngjesit, ka publikuar mjaft foto dhe video provokuese. Nga të gjitha fotot bie në  sy fotot me bikini pranë Rektoratit në Tiranë si edhe fotot me armë.

A.C/Dosja.al

Shto Koment