Showbiz

‘Je super biznesmen’, Ami gëzon suksesin e Ermal Mamaqit, pas kaq kohësh një përgjigje për Bes Kallakun (VD)

Amarda Toska ka ndarë një video në rrjete sociale, ku nuk mungojnë thumbet për Bes Kallakun.
Featured image of article: ‘Je super biznesmen’, Ami gëzon suksesin e Ermal Mamaqit, pas kaq kohësh një përgjigje për Bes Kallakun (VD) Amarda Toska, Bes Kallaku dhe Ermal Mamaqi.

TIRANË– Ermal Mamaqi për pak nxjerr në treg filmin e tij të sytë I Love Tropoja. Bashkëshortja e tij, Amarda Toska ka zgjedhur ta urojë për suksesin në shitjen e biletave të premierës, përmes një video në rrjete sociale.

Por, me këtë rast moderatorja gjeti rastin për t’i kthyer edhe një përgjigjë thumbuese Bes Kallakut.

“Gëzuar Ermal Mamaqi po të bëj gëzuar me limonadë sot. Urime sepse mora vesh që ka dyndje në biletat e I Love Tropoja. E vërtetove edhe këtë herë që je super biznesmen,”- është shprehur Amarda Toska.

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Disa javë më parë, ishte Bes Kallaku ai që në një emision televizi bëri një deklaratë aspak të pëlqyer për Ermal Mamaqin, duke e quajtur një biznesmen dhe jo një aktor humori.

(R.L/Dosja.al)

 

Shto Koment