Aktualitet

Del fotoja, grabitësi i vrarë i veshur si komando, me pranga dhe anti-plumb

Siç raportuan edhe dëshmitarët, viktima mban të veshur me një uniformë ushtarake.
Featured image of article: Del fotoja, grabitësi i vrarë i veshur si komando, me pranga dhe anti-plumb Grabitësi i vrarë në Rinas

TIRANË- Grabitësi i vrarë në grabitjen që ka ndodhur ditën e sotme në pistën e aeroportit të Rinasit, është gjetur i pajetë i veshur me pranga dhe anti-plumb.

Siç raportuan edhe dëshmitarët, viktima mban të veshur me një uniformë ushtarake.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Grabitësi i vrarë në Rinas

Shto Koment