LIVE UPDATES
Art&Argëtim

VIDEO- "Premtimi" që e detyron Johnny Depp të mos e shikojë në sy Amber Heard

Amber Heard e ka parë shumë herë aktorin në sallën e gjyqit, mirëpo ai nuk e bën asnjëherë këtë.

18 Maj 2022, 07:07 Nga DOSJA
VIDEO- "Premtimi" që e detyron Johnny Depp të mos e
Amber Hard dhe Johnny Deep

SHBA- Gjyqi i Johnny Depp dhe Amber Heard ende vazhdon, me zbulimet për martesën e trazuar të çiftit që pasojnë njëra-tjetrën. Është radha e Amber Heard këtë javë për të vazhduar dëshminë e saj kundër Johnny Depp, duke pretenduar se ajo ishte abuzuar nga aktori.

Ndër pyetjet që i bëri avokatja e Depp-it, ishte për qëndrimin e saj në gjykatë, por edhe për kontaktin vizual që ish-bashkëshorti i shmanget. Protothema raporton se ata që e kanë ndjekur gjyqin, i cili transmetohet drejtpërdrejt, e kanë vënë re se teksa Amber Heard ka folur, e ka parë shumë herë aktorin në sallën e gjyqit, mirëpo ai nuk e bën asnjëherë këtë.

“Zoti Depp nuk ju ka parë një herë gjatë gjyqit, apo jo?”, e pyeti aktoren avokati i Johnny Depp, ku ajo iu përgjigj: “Jo, me sa kam vënë re, nuk e ka bërë”.

 E ndërsa të gjithë mendojnë se arsyeja është thjesht refuzimi i aktorit për të pranuar akuzat e bëra ndaj tij nga ish-bashkëshortja, avokati zbuloi se në fakt ky është një premtim që Depp e ka dhënë prej kohësh.

“Ju e dini saktësisht pse zoti Depp nuk ju shikon, apo jo?” e pyeti avokati, ndërsa aktorja u përgjigj: “E di”.

Avokati tha: “Ai premtoi se nuk do t'iu shikonte më në sy. Është e vërtetë;"

Ndërsa Amber tha:Nuk e mbaj mend nëse e ka thënë vërtet këtë”.

Për të vërtetuar se ajo që ajo argumentoi ishte e bazuar në fakte, avokatja i kërkoi gjykatës të luante një klip nga një bisedë e mëparshme mes çiftit.

Dialogu u zhvillua në një hotel në San Francisko, në vitin 2016, pak pasi aktorja kishte hedhur në gjyq Johnny Depp. Ndërsa Amber Heard i kërkon që ta përqafojë për t'i thënë lamtumirë, ai dëgjohet duke i thënë: "Unë nuk jam asgjë për ty dhe nuk do të jem kurrë asgjë për ty. Nuk do t'i shohësh më sytë e mi".

(a.b).dosja.al

Sondazh

Poll

Aksidenti me dy viktima në autostradën Tiranë-Durrës, makina mori para bordurat e rrugës

Aksidenti me dy viktima në autostradën Tiranë-Durrës, makina mori para bordurat e rrugës

VIDEO- Shpërthimi me tritol në butikun në Durrës, ja si u dëmtua biznesi i gruas

Berisha dhe demokratët 'zaptojnë' Kuvendin

Me pistoleta dhe kallashnikovë në Range Rover/ Arrestohen 4 "të fortët" në Tiranë

Berisha shton akuzën ndaj Ballës: Te ndjek hija e avokatit Ravik Gurra

VIDEO E SHERRIT/ Berisha akuzon Ballen per vrasjen e avokatit Ravik Gurra

PA KOMENT- Shkodra 'nën ujë', ja si duket qyteti

Protesta kundër traut në Divjakë, një betoniere brenda parkut

EKSKLUZIVE- Lulzim Basha takohet me Ben Blushin ne Panairin e Librit, merr me vete edhe vajzën

Balla: Berishës iu dogjën tre marrëveshje tek Porti i Durrësit, koncensionarët po i kërkojnë lekët

Balla-Spahos: Do shkosh tek Porti i Durrësit me pistoletë si Strazimiri, s'keni zgjidhje tjetër

Ndërtimi i rrugëve/Balla 'shigjeton' Partinë e Lirisë:Mondi bëj kallëzime, kishin ministritë në 2017

Balla 'lëshon' gojën: Saliut i rri mendja tek vëllezërit Kariç, na vjen dhe zor t'i përmendim...

Elisa Spiropali realizon "ëndrrën" e fëmijërisë me Berishën, del LIVE me të, tregon 2 gishta

Perplasje mes banoreve dhe Policise ne Divjake

Berisha 'shënjestron' Ulsi Manjën: Vetëm dy mushka kanë mbetur pa u punësuar në fshatin tënd

Berisha bllokon foltoren dhe del në Facebook: Jam live në gjithë botën, mos ma qani hallin mua!

Berisha: Parlamentin e komandojne grupet kriminale

Dëshmia e Orges Xhelilit para avokatëve: Policët bashkiakë më goditën

ME VIDEO- PLAS KEQ SHERRI në Komision, Braçe e humb kontrollin, "shpërthen": Ik ore pirdhu!

Protesta e opozitës, pamjet nga Bulevadi, mijëra qytetarë të mbledhur

Sherri i plotë i Ramës me dy deputetët e PD: Ta tregoj unë ty, do të shkatërroj!

Balla: Kokoneshi jashtë rrezikut për jetën

Veliaj takon Papa Françeskun: Jemi takuar në Tiranë...e aprovuam ndërtimin e bustit të Nënë Terezës

Droge mes karameleve ne Tirane

Grida Duma lë mandatin, kolegët e saj në lot, Açka dhe Gjekmarkaj të përlotur

Grida Duma lë mandatin e deputetes së Partisë Demokratike

Masakra e Lushnjes, babai i Leart Haxhiut: Djali im është i pafajshëm, se di ku është

Përdhunues serial, MOMENTI i arrestimit të Spartak Dyrmishit

Nga një armë në çdo raft rrobash, çfarë gjeti Policia gjatë aksionit në Shkodër

Dalin PAMJET nga megaaksioni në Korçë

Qeni i prish mitingun Ramës, të gjithë meken, kryeministri: Po lëre në punën e vetë...

Ibrahim Lici mesazh audio nga Turqia: Jetoj i lirë, nuk jam arrestuar

Arrestohet Agim Gjata, qelloi mbi RENEA

Meta: O Edi, o lepurush, do të shporrim me poezinë ‘liri a vdekje’ të Havzi Nelës

Pakti PD PL, Meta: Kryetari i Keshillit super politikan

Paloka 'korrekt' me orarin, takohet me Bardhin në një lokal para parlamentit

Alibeaj-Majkos: Je kokrra e komunistit! Deputeti socialist: Budalla! Dosjet s'mund të hapen për...

Flet avokati i vellezerve Mollaj: Tina genjen, e shantazhojne

Durrësi zgjohet nën ujë

Tetori rozë, vajzat dhe gratë e FA i bashkohen fushatës sensibilizuese kundër kancerit të gjirit

NIS PROTESTA në Elbasan/ Qytetarët fikin makinat në shenjë rebelimi, rreshtohen në shesh

Alibeaj pranoi bashkëpunimin, do nisin negociatat/ Berisha: E mirëpres. S'tërhiqem nga Primaret

Demokrati emocionet për 'doktorin'! I bie telefoni kur po fliste me Berishën,e përplas në tokë

Privatizimi i ish-klubit ‘Partizani’, dëshmon Qirjazi: MM më kërkoi firmën, bëra ç’ishte e ligjshme

Tiranë, bënin kontrabandë me veshje, pije, cigare dhe rroba, 3 të arrestuar në 2 operacione

Me 14 emigrantë në Morinë, arrestohet 19-vjeçari, shpallet në kërkim bashkëpunëtori i tij

Rrumbullaku ngre strukturë për emërimet në polici: Riformatim ekipeve që hetojnë krimin

Me dy kallashnikovë në shtëpi e municion luftarak, arrestohet 31-vjeçari në Dibër

"Porsche", "Maseratti" e 'Mercedes Benz", arrestohet 52-vjeçari që shiste mjetet e vjedhura në BE