LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Tensione në dashuri dhe pasiguritet në punë, çfarë parashikon horoskopi ditën e sotme

Parashikimi i horoskopit 24 nentor 2023

25 Nëntor 2023, 07:07 Nga I.A
Tensione në dashuri dhe pasiguritet në punë, çfarë
Horoskopi

Dashi
Të shtunën kjo ditë sjell disa tensione të vogla dashurie por mos mbani gjithçka brenda, flisni për këtë me partnerin tuaj. Në punë bëni kujdes të mos filloni debate me shefat. Ndonjëherë ju duhet të mësoni të ndërmjetësoni dhe të mos zemëroheni nëse diçka nuk shkon sipas planit.

Demi
Të shtunën ky qiell është pak nervoz për sferën sentimentale e cila do të ketë një rënie të vogël. Në punë mund të bëni kërkesa që i keni lënë mënjanë prej disa kohësh. Do të shihni që së shpejti gjithçka do të jetë mirë.

Binjakët
Të shtunën dielli dhe hëna e kundërt shkaktojnë tensione në jetën tuaj të dashurisë. Kohët e fundit keni pasur pak vështirësi në punë, por mos u dorëzoni tani. Mos shpenzoni përtej mundësive tuaja, do të shihni që pak nga pak gjithçka do të përmirësohet.

Gaforrja
Kjo e shtunë qielli flet për emocione të bukura dhe gjithashtu për mundësinë për të hedhur një hap të rëndësishëm për të ardhmen tuaj në çift. Në punë, mirë për ata që duan të futen në projekte të reja.

Luani
Të shtunën do jeni paksa në humor, bëni kujdes që të mos i këputni partnerit për asgjë. Në punë nuk jeni shumë të fokusuar, por ndonjëherë edhe ju, punëtorët e zellshëm, duhet të bëni një pushim.

Virgjëresha
Të shtunën nëse jeni beqarë mund të keni disa takime interesante. Në punë gjithçka shkon shumë mirë, vetëm kujdes mos shpenzoni shumë para. Kohët e fundit keni shpenzuar përtej mundësive tuaja dhe do të shihni që gjërat do të shkojnë mirë.

Peshorja
Të shtunën marrëdhëniet shkaktojnë pak nervozizëm, por përpiquni të mos e humbni durimin. Në punë, mendoni nëse do të pranoni apo jo një propozim të ri. Mos u nxitoni, rrezikoni të pendoheni më vonë.

Akrepi
Këtë ditë të shtunë hapuni më shumë me partnerin tuaj dhe flisni nëse diçka nuk ju bind. Në punë na duhet pak më shumë pozitivitet dhe të motivohemi për çdo gjë.

Shigjetari
Të shtunën kushtojini vëmendje disa bezdisjeve të vogla në dashuri dhe në punë, mos kini frikë të ndryshoni nëse nuk jeni më të kënaqur me atë që bëni. Ndonjëherë ndryshimi është i nevojshëm dhe në fund është thjesht mirë.

Bricjapi
Të shtunën qielli flet për emocionet dhe mundësinë për të takuar njerëz të rinj, hapuni më shumë. Në punë, përpiquni të kuptoni se çfarë dëshironi. Ndoshta jeni të lodhur nga rutina e zakonshme dhe keni nevojë për stimuj të rinj. Mos kini frikë të shikoni përreth për mundësi të reja.

Ujori
Të shtunën bëni kujdes të mos debatoni shumë me partnerin. Në punë shumë mirë për profesionistët e lirë që mund të marrin disa projekte të tjera. Nuk do të doja të kishte trajtim të pabarabartë mes jush dhe kolegëve tuaj. Ngrihuni për veten tuaj dhe mos u dukeni si budallenj.

Peshqit
Të shtunën disa tensione dashurie po vijnë, kujdes. Në punë ndjeni nevojën për një stabilitet më të madh. Jeni të lodhur nga pasiguria, veçanërisht pas një moshe të caktuar. Nuk ka shumë mundësi në fushën tuaj, por shikoni përreth.

horoskopi

Sondazh

Poll

Nis fuqishëm protesta para Bashkisë Tiranë, qytetarët hedhin molotov para godinës

Nis fuqishëm protesta para Bashkisë Tiranë, qytetarët hedhin molotov para godinës

Të pranishëm në protestë, akti fisnik i qytetarëve, u japin ujë efektivëve të policisë

VIDEO-VIRALE/ Po fliste në Rrugën e Salës, demokrati 'kapet mat' nga gruaja

"Injoranca nuk është argument" Nuk i pëlqeu pyetja, Rama prek në faqe gazetaren Ambrozia Meta

Del VIDEOJA, Elia godet Princ Lekën: Familja ime të ka mbajtur me bukë

VIDEO/ Noka i jep Spiropalit pankartën, Ministrja ofrohet ta mbaj para fytyrës

Publikohen pamjet nga brenda bazës ajrore të Kuçovës, Komandanti: E gatshme për stërvitjen e trupave

Tempulli 2/ Me kanabis gati për shitje dhe shuma parash, arrestohen 4 të rinj në Tiranë

Dalin pamjet nga kasollja ku u vra 50-vjeçari në Durrës

Kontrabandonin ilaçe dhe telefona, arrestohen dy persona në Tiranë, sekuestrohen 47 iPhone

I vunë flakën eskavatorit me vlerë 150 mijë euro, arrestohen 2 autorët e ngjarjes

Reshjet e shiut dhe borës në vend, policia: Moderoni shpejtësinë e mos kryeni parakalime të gabuara

Kampioni Alvin Karaqi mes lotësh: Për besë u ndjeva si Gjergj Kastrioti kur mora flamurin

'Dokumentar horror'/ Berisha publikon pamjet: Do ju paraqes terrorin që Bajrajt ushtruan më 14 maj

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES LUFTOHET ME EDUKIM

Newsroom 10 | Gjuha e urrejtjes në media, si dhe kush e shpërndan?

Ndryshimet në PS/ Gjiknuri: S'është fundi, por fillimi i diçkaje të re.

Inceneratorët/ S’kam dhënë asnjë kontratë pa garë, ato janë publike!

Ndihet 'i shitur' nga Rama? Gjiknuri: Nuk ndjej braktisje, kam komunikim me të prej 20 vitesh

Klosi: Kemi primare reformimin e partisë, PS synon mandatin e katërt

U shkarkua si Sekretar i Përgjithshëm, Gjiknuri: PS edhe kur fiton, refekton!

Digjet shtëpia në Shkodër, në banesë ndodhej një i moshuar, përfundon në spital

Vazhdon përplasja në PD! Basha kërkon mbledhjen e Komisionit të Etikës për të, Bardhi: Shenjë humbje

Vrasja e Jetmirës/ Autori u dënua me 28 vite burg, nëna e viktimës: Duhet dënim përjetë!

Newsroom 9 | Kallanxhi: Threads? S`besoj se do zgjasë shumë

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Mos merrni për bazë asgjë thuhet në rrjet

Newsroom 9 | Gazetarja: po ndodhin vrasje nga tik tok

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Fake News dallohet vetëm po të jemi kritikë

Newsroom 9 | Kallanxhi: Shqiptarët besojnë gjithçka shohin në rrjet

Newsroom 9 | Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi: Tik Tok ka "fake news" sepse s'ka censurë

Newsroom 9 | Gazetarja: Shqipëria do kohë të përshtatet me Tik Tok

Newsroom 9| Eksperti i IT: Çdo rrjet është i përkohshëm, duhet të kujdesemi për vlerat