LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Shakira “thumbon” përsëri partneren e Pique, fansat i kundërvihen: Fillo shko në psikiatri

Edhe pse këngëtarja nuk ka dhënë asnjë shpjegim për postimin e saj të fundit, ai ka ngjallur shumë diskutime në komente. Disa e kanë mbështetur këngëtaren, ndërsa të tjerë besojnë se ka ardhur koha të mos fokusohet më tek partneria e ish-t. Shumica e komenteve thonë se Shakira ka shkuar shumë larg dhe duhet të fillojë të fshkojë në psikoterapi.

31 Mars 2023, 09:30 Nga f.i
Shakira “thumbon” përsëri partneren e Pique, fansat i
Shakira, Clara Chia dhe Gerard Pique

SPANJË- Këngëtarja Shakira ka publikuar një post në rrjetet e saj sociale, të cilët fansat e kanë interpretuar si mesazh për partneren e re të Gerard Pique. Ajo që ka tërhequr vëmendjen e fansave në post ishte mbishkrimi krahas fotos të Shakirës "Chiaroscuro”, i cili është një term italian i përdorur për të përshkruar kontrastet e errëta dhe të lehta në një picture, shkruajnë mediat e huaja.

Fansat e kanë interpretuar shkrimin e këngëtares si një mesazh për Clara Chia-n, për shkak të ngjashmërisë së emrit të saj me fjalën ‘chiaroscuro’, si dhe dëshirën e Shakirës për të treguar kontrastin në emocionet e saj, që nga ndarja e saj me Pique.

Shakira “thumbon” përsëri partneren e Pique, fansat i

Edhe pse këngëtarja nuk ka dhënë asnjë shpjegim për postimin e saj të fundit, ai ka ngjallur shumë diskutime në komente. Disa e kanë mbështetur këngëtaren, ndërsa të tjerë besojnë se ka ardhur koha të mos fokusohet më tek partnerja e ish-it. Shumica e komenteve thonë se Shakira ka shkuar shumë larg dhe duhet të fillojë të shkojë në psikoterapi.

Disa nga komentet:

“Kaloje zonjë, je shumë e vjetër për gjithë këto katrahura.'
“Të këshilloj të mjekohesh dhe do të ndihesh më mirë."
"Mos e ul veten, kalojen atë".
"Ti je mbretëresha e nënkuptimeve që të gjithë e kuptojmë".
"Nuk e di se si njerëzit presin që ajo të shërohet dhe të jetë e lumtur, kjo kërkon kohë, ajo ka përjetuar një tradhti nga njeriu me të cilin mendonte se do të kalonte gjithë jetën, me të cilin ndau 12 vite dhe mbi të gjitha ai është babai i fëmijëve të saj!! ! Ajo është në proces shërimi, harrimi dhe falje, por nuk ndodh brenda natës!! Ajo e donte vërtet".
"Fotografia është e ndritshme në njërën anë dhe e errët nga ana tjetër për të treguar se si ndihet".

Kujtojmë se nga momenti që lidhja e Pique me partneren e tij të re u zyrtarizua, Shakira vazhdimisht i ka 'ironizuar', duke bërë këngë që i dedikohet çiftit dhe në intervistat e saj ka folur negativisht për Clara Chia.

shakira clara kia gerard pique

Sondazh

Poll
Art&Argëtim 30 Mars 2023, 20:55 k.m.

Fejohet Lana Del Rey!

Lana Del Rey SHBA- Lana Del Rey, kantautorja e njohur, thuhet se është fejuar me muzikantin Evan Winicker. Çifti ka disa muaj që jan&...

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES LUFTOHET ME EDUKIM

Newsroom 10 | Gjuha e urrejtjes në media, si dhe kush e shpërndan?

Ndryshimet në PS/ Gjiknuri: S'është fundi, por fillimi i diçkaje të re.

Inceneratorët/ S’kam dhënë asnjë kontratë pa garë, ato janë publike!

Ndihet 'i shitur' nga Rama? Gjiknuri: Nuk ndjej braktisje, kam komunikim me të prej 20 vitesh

Klosi: Kemi primare reformimin e partisë, PS synon mandatin e katërt

U shkarkua si Sekretar i Përgjithshëm, Gjiknuri: PS edhe kur fiton, refekton!

Digjet shtëpia në Shkodër, në banesë ndodhej një i moshuar, përfundon në spital

Vazhdon përplasja në PD! Basha kërkon mbledhjen e Komisionit të Etikës për të, Bardhi: Shenjë humbje

Vrasja e Jetmirës/ Autori u dënua me 28 vite burg, nëna e viktimës: Duhet dënim përjetë!

Newsroom 9 | Kallanxhi: Threads? S`besoj se do zgjasë shumë

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Mos merrni për bazë asgjë thuhet në rrjet

Newsroom 9 | Gazetarja: po ndodhin vrasje nga tik tok

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Fake News dallohet vetëm po të jemi kritikë

Newsroom 9 | Kallanxhi: Shqiptarët besojnë gjithçka shohin në rrjet

Newsroom 9 | Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi: Tik Tok ka "fake news" sepse s'ka censurë

Newsroom 9 | Gazetarja: Shqipëria do kohë të përshtatet me Tik Tok

Newsroom 9| Eksperti i IT: Çdo rrjet është i përkohshëm, duhet të kujdesemi për vlerat

A mund të mbyllet TikTok për Shqipërinë? Flet për Newsroom eksperi i IT

Fëmija mbyllet brenda në shtëpi, nëna e alarmuar njofton zjarrfikësit, NDËRHYRJA nga ballkoni

Newsroom/ Karabolli: Shqipëria do kohë të përshtatet me TikTok, e provuan edhe gazetarët, s’ia dolën

Newsroom 9 |Tik-Tok Kultura, platformë krijimi apo dizinformimi?

Shoqata e Biznesit: Rënia e euros po na falimenton, BSH po fsheh atë që po ndodh!

Vasili në SPAK/ Meta: Asnjë shqetësim me drejtësinë, por afera e inceneratorëve

'Jemi pro protestave'/ Takoi Berishën, Meta: Do bashkëpunojmë për sezonin e ardhshëm parlamentar

Proteste per guroren

Tragjedi në Gramsh! Mbyten në Liqenin e Banjës, polumbarët nxjerrin trupat e babait dhe 2 djemve

“Rama ik” thirrje ne Rogozhine

Veliaj shthur gojën për kandidatin e Rrogozhinës: Ik o bixhozxhi, për sumën tate paske lekë!

VIDEO/ Veliaj shthur gojën për kandidatin e Rrogozhinës: Ik o bixhozxhi, për sumën tate paske lekë!

Newsroom 8 | MJEKU: EDHE UNË BËRA THIRRJE TË FIKEJ TV

Newsroom 8 | FJONA ÇELA: MEDIAT OPOZITARE U DISKRIMINUAN