LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Prioritet relaksi dhe ndjenjat, çfarë parashikon horoskopi për fundjavën, planet e mëdha nuk mungojnë

Dosja.al ju sjell parashikimin e horoskopit per diten e sotme, 18 mars 2023

18 Mars 2023, 07:22 Nga I.A
Prioritet relaksi dhe ndjenjat, çfarë parashikon horoskopi për
Horoskopi

Dashi
Hëna do të hyjë në shenjën tuaj gjatë orëve në vijim dhe mund të ndikojë shumë në fillimin e ditës që mund të mos jetë më pozitive. Për fat të mirë, me kalimin e orëve, gjërat do të ecin siç duhet. Kështu që duhet të jeni të durueshëm.

Demi
Kjo fundjavë mund të përfaqësojë lakmusin për shumë prej jush, veçanërisht në fushën sentimentale. Vendosni ndjenjat tuaja në lojë dhe do të zbuloni nëse njerëzit e afërt jua kthejnë vëmendjen në të njëjtën mënyrë.

Binjakët
Në periudhën e fundit keni bërë njohje të ndryshme, ndoshta disa prej tyre mund të rezervojnë ndonjë surprizë. Bëni një mendje lokale dhe mendoni me kujdes se çfarë ju bën vërtet të lumtur.

Gaforrja
Kur jeni të shqetësuar dhe nervozë ndjeni siklet në stomak. Ruani qetësinë edhe nëse këtë fundjavë mund t'ju ngacmojnë, mos iu përgjigjni me ashpërsi provokimeve, vetëm se po dëmtoni veten.

Luani
Kjo e shtunë këtë fundjavë të marsit mund të keni pak vështirësi për të gjetur qasjen e duhur ndaj partnerit tuaj. Fjala kyçe do të jetë e mahnitshme do habisni të gjithë.

Virgjëresha
Po përjetoni një periudhë pjellore, si në punë ashtu edhe në dashuri. Është koha për t'u përfshirë gjatë gjithë rrugës pa hezitim dhe shqetësime, së shpejti do të korrni rezultatet e dëshiruara.

Peshorja
Hëna është në shenjën tuaj, kjo mund të nënkuptojë se mund të bëni takime interesante për sa i përket sferës sentimentale, por edhe çuditërisht për atë të punës, gjë që mund të ndryshojë perspektivat tuaja.

Akrepi
Të shtunën ndoshta në këtë periudhë nuk jeni shumë të interesuar për çështjet e dashurisë. Sidoqoftë, në fundjavë mund t'ju ndodhë diçka që mund të rindezë atë flakë tek ju që aktualisht duket e shuar.

Shigjetari
Kur fillon pranvera, përgatiteni veten për dashuri. Për ata që janë në çift do jetë koha për të bërë udhëtime dhe eksperienca të paharrueshme për ata që janë beqarë ka ardhur koha të gjejnë sërish dashurinë.

Bricjapi
Ju jeni një shkëmb, keni një karakter të fortë dhe shumë të vendosur, kjo ju bën edhe pikë referimi për të tjerët. Por kini kujdes duhet të merrni frymë sa më shpejt të jetë e mundur. Shfrytëzojeni ditën e shtunën për të qenë pranë njerëzve tuaj të dashur dhe atyre që ju duan.

Ujori
Të shtunën marrëdhëniet e dashurisë duhet të testohen, stimulohen dhe forcohen. Fundjava është e duhura për të testuar veten si partner dhe për të zbuluar se çfarë mendojnë realisht njerëzit e afërt për ju.

Peshqit
Ju keni kaluar një javë shumë të rëndë, por për fat të mirë kemi ardhur në fundjavë të cilën do t'ju duhet ta shfrytëzoni maksimalisht për të pushuar dhe relaksuar pak.

horoskopi horoskopi ditor

Sondazh

Poll

Dosja Sot date 25 mars

Dosja Sot date 25 mars

Dosja Sot Date 24 mars

Ndiqte ambulancën që ishte në shërbim emergjence, gjobitet me 300 mijë lekë drejtuesi i mjetit

Skandal në Ali Dem", administratori vendos çip në pallat, banorët ngelin jashtë, mbërrin policia

Dosja Sot date 23 mars

Kryeministri Rama takohet me Rishi Sunak në Londër

Dosja Sot Date 22 mars

"Maskat" aksion në Tiranë, prangosën 20 'korrierë' të grupeve kriminale

Dosja Sot Date 21 mars

'Ka ra zjarr në Surrel!'/ Braçe "tremb" socialistët me LAJMIN E FUNDIT, Qefalia më i shqetësuari

Dosja Sot Date 20 Mars

Berisha i bën thirrje punonjësve të administratës të mos bëhen pjesë e krimit elektoral.

Dosja Sot Date 18 Mars

Burgosja e nënës lehonë/Flet Diana Bahçja: Qaja ditë e natë, por nuk donin t’ia dinin

Qarkullonte me 305 km/h, Cllevio Serbiano e filmonte, shoqërohet në Polici Aleks Vishaj

Dosja Sot Date 17 Mars

U fut në burg 8 ditë pasi lindi, Diana Bahçja: Nuk më lanë të takoja beben

'Shtëpi bari' brenda ish-tuneli të ushtrisë në Krujë, sekuestrohen 390 bimë cannabis sativa

Dosja Sot Date 16 Mars

Tërheqje apo pezullim? Si dredhoi Rama sy për sy me Borrel për 'pasaportat e arta'

Banorët e lagjes Demokracia ne Mamurras bllokojnë rrugën, Cara premtoi rehabilitim te rrugës ne...

Abuzimi me tenderin 3.2 mld lekë, BKH ‘zbarkon’ në zyrat e bashkisë së Bulqizës, sekuestron dosje

Dosja Sot Date 15 Mars

Këshilli i Legjislacionit mbyllet mes debateve, Bardhi ngrihet në këmbë: Shkelni kushtetutën e ikni

"Kryeministri i Shqipërisë si dhuratë e perëndisë", grupi polifonik i dedikon këngë Edi Ramës

Hidhet shorti, Koli Bele caktohet relatori për shqyrtimin e ankimimit të grupit të Alibeajt

Dosja sot Date 14 Mars

Shitësja në panair kërkon t’i dhurojë çantën bashkëshortes, Berisha refuzon: Sot vetëm blihet

Procedohen 70 drejtues mjetesh në 24 orët e fundit, u kapën me shpejtësi të lartë dhe duke bërë gara

Dosja sot Date 13 mars

Kapen 4 rumunë në Vlorë, po kalonin 260 kg kanabis me kamper në Greqi, 5 në kërkim

'Paç fatin e Lali Erit'- Kunjat e Ramës për Veliajn, teksa i dha shansin e tretë për Tiranën?

Rama: Në rrezik të madh tregu, sipërmarrësit të rrisin pagat

Meta pas takimit me Berishen : Aleancë e jashtëzakonshme, pas 15 majit fitojmë shumicën e bashkive

Masakra e Don Boskos, familja Paja hap dyert e mortit, zona me shiritin 'skenë krimi'

'Kasapanë' brenda lokalit! Atentat mafioz, vdes banakierja.5 të plagosur, mes tyre një fëmijë

Meta: Shkojnë për kontroll dhe kapin vibratorët e shokëve

Shirat përmbytin Lezhën, bllokohet qarkullimi, banorët mbyllen në shtëpia

Berisha per institucionet: Ska Klgj por KlgjS

Berisha: 'Alibasha dhe Brava' jane dy pengje te cilat nuk mund te kete asnje lloj negociate"

Kush do e drejtojë koalicionin me Metën? Berisha : S’ka asnjë diskutim! Padyshim që PD

Berisha; E dëgjuat Celibashin që tha në perceptimin tim është Berisha por Rama më thotë Ali-Basha.

Zgjedhjet e 14 majit, Meta: opozitaret bashke per ndryshim

Barrierat e shkatërruara nga përplasja, makina 'fluturoi' nga mbikalimi, ra mbi një tjetër mjet

Celibashi: Të drejtën e regjistrimit të Partisë Demokratike në zgjedhje e ka Lulzim Basha

Celibashi kthen mbrapsht kërkesën e autorizuar nga Basha, kreu i KQZ: Keni 48 orë kohë

Meta ZBARDH takimin me Yuri Kim: SHBA do një opozitë shumë të fuqishme

Vendimi i KQZ për PD, Meta: Çmenduritë e regjimit të Ramës i di çdo shqiptar

"PD kërkon shfuqizim të Bordit të Karburanteve"/ Sula dhe Çupi: Çmimi jashtë normave

Vendimi i gjykates per vulen e PD, Rama: Politikë e gërr-gërr-it