LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Nga Marsi nisin projektet e reja, e shtuna pozitive për ndjenjat, parashikimi i Horoskopit për sot

Parashikimi i horoskopit për ditën e sotme.

2 Mars 2024, 07:27 Nga I.A

Nga Marsi nisin projektet e reja, e shtuna pozitive për ndjenjat,

Dashi
Të shtunën gjatë fundjavës do të jetë e rëndësishme të rivendosni disa kontakte dashurie që ndoshta kanë humbur kohët e fundit. Ju dëshironi të jeni me njerëz të vërtetë dhe dëshironi të shprehni idenë tuaj për të ardhmen.

Demi
Të shtunën ju pret një ditë padyshim pozitive për sa i përket punës, mund të mbështeteni edhe në Hënë në një aspekt të favorshëm. Nëse vini në kontakt me klientët, nëse keni një biznes, mund të merrni reagime të rëndësishme.

Binjakët
Të shtunën përpiquni të mos lejoni që puna dhe problemet financiare të hyjnë në çift, pasi ende nuk është kështu. Nëse mund të jepni këshilla të mira, sigurohuni që t'ua jepni miqve tuaj.

Gaforrja
Të shtunën fundjava do të jetë padyshim pozitive për ndjenjat tuaja, mos u shqetësoni për këtë dhe veproni me besim. Kur bëhet fjalë për punën, megjithatë, ka shumë kundërshtime planetare dhe rezultatet janë shumë të ndryshme. Përpiquni të mos ndërmerrni rreziqe të panevojshme.

Luani
Të shtunën në dashuri mund të jeni paksa i tensionuar për shkak të ndonjë pune të papërfunduar. Çdo gjë e mbetur e papërfunduar mund të trajtohet gjatë fundjavës.

Virgjëresha
Të shtunën më në fund ndiheni pak më mirë dhe po rikuperoheni në zonat tuaja. Në disa raste, do të jetë një ditë vërtet stresuese në zyrë që mund t'ju bëjë të ndiheni të lodhur.

Peshorja
Të shtunën në vendin e punës vijnë ndryshime, në horizont mund të ketë një promovim. Po, ka situata kritike, por së shpejti do të ketë zgjidhje më të mira. Mos kini frikë nga asnjë gjë që ju del përpara jush.

Akrepi
Të shtunën gjatë orëve në vijim bëni kujdes që të mos nervozoheni, do të përfundoni vetëm duke shkatërruar marrëdhënie dhe situata që mund t'ju bëjnë të ndiheni mirë. Përdoreni këtë fundjavë për të shijuar pak relaksim.

Shigjetari
Të shtunën do ju pret një e shtunë tranzicioni ndërsa prisni atë që do të ndodhë javën e ardhshme. Por përpiquni të mos u përgjigjeni provokimeve. Nëse mundeni, organizoni pak pushime.

Bricjapi
Të shtunën ju pret një fundjavë në të cilën do të detyroheni të përveshni mëngët. Brenda pak ditësh e ardhmja juaj do të përcaktohet njëherë e përgjithmonë. Guxim merru me punë!

Ujori
Të shtunën do jeni pak konfuz dhe i zemëruar, por kjo nuk do të thotë se duhet të gjeni faj tek ata që nuk kanë asgjë ose të krijoni diskutime kur nuk është nevoja.

Peshqit
Të shtunën përfitoni nga projektet e reja dhe yjet do t'ju ndihmojnë që nga fillimi i marsit. Mund të punoni edhe për të zgjidhur një problem në punë ose për t'u afruar me dikë dhe për t'u përkushtuar për të ardhmen.

horoskopi horoskopi ditor

Sondazh

Poll

VIDEO-VIRALE/ Po fliste në Rrugën e Salës, demokrati 'kapet mat' nga gruaja

VIDEO-VIRALE/ Po fliste në Rrugën e Salës, demokrati 'kapet mat' nga gruaja

"Injoranca nuk është argument" Nuk i pëlqeu pyetja, Rama prek në faqe gazetaren Ambrozia Meta

Del VIDEOJA, Elia godet Princ Lekën: Familja ime të ka mbajtur me bukë

VIDEO/ Noka i jep Spiropalit pankartën, Ministrja ofrohet ta mbaj para fytyrës

Publikohen pamjet nga brenda bazës ajrore të Kuçovës, Komandanti: E gatshme për stërvitjen e trupave

Tempulli 2/ Me kanabis gati për shitje dhe shuma parash, arrestohen 4 të rinj në Tiranë

Dalin pamjet nga kasollja ku u vra 50-vjeçari në Durrës

Kontrabandonin ilaçe dhe telefona, arrestohen dy persona në Tiranë, sekuestrohen 47 iPhone

I vunë flakën eskavatorit me vlerë 150 mijë euro, arrestohen 2 autorët e ngjarjes

Reshjet e shiut dhe borës në vend, policia: Moderoni shpejtësinë e mos kryeni parakalime të gabuara

Kampioni Alvin Karaqi mes lotësh: Për besë u ndjeva si Gjergj Kastrioti kur mora flamurin

'Dokumentar horror'/ Berisha publikon pamjet: Do ju paraqes terrorin që Bajrajt ushtruan më 14 maj

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES LUFTOHET ME EDUKIM

Newsroom 10 | Gjuha e urrejtjes në media, si dhe kush e shpërndan?

Ndryshimet në PS/ Gjiknuri: S'është fundi, por fillimi i diçkaje të re.

Inceneratorët/ S’kam dhënë asnjë kontratë pa garë, ato janë publike!

Ndihet 'i shitur' nga Rama? Gjiknuri: Nuk ndjej braktisje, kam komunikim me të prej 20 vitesh

Klosi: Kemi primare reformimin e partisë, PS synon mandatin e katërt

U shkarkua si Sekretar i Përgjithshëm, Gjiknuri: PS edhe kur fiton, refekton!

Digjet shtëpia në Shkodër, në banesë ndodhej një i moshuar, përfundon në spital

Vazhdon përplasja në PD! Basha kërkon mbledhjen e Komisionit të Etikës për të, Bardhi: Shenjë humbje

Vrasja e Jetmirës/ Autori u dënua me 28 vite burg, nëna e viktimës: Duhet dënim përjetë!

Newsroom 9 | Kallanxhi: Threads? S`besoj se do zgjasë shumë

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Mos merrni për bazë asgjë thuhet në rrjet

Newsroom 9 | Gazetarja: po ndodhin vrasje nga tik tok

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Fake News dallohet vetëm po të jemi kritikë

Newsroom 9 | Kallanxhi: Shqiptarët besojnë gjithçka shohin në rrjet

Newsroom 9 | Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi: Tik Tok ka "fake news" sepse s'ka censurë

Newsroom 9 | Gazetarja: Shqipëria do kohë të përshtatet me Tik Tok

Newsroom 9| Eksperti i IT: Çdo rrjet është i përkohshëm, duhet të kujdesemi për vlerat

A mund të mbyllet TikTok për Shqipërinë? Flet për Newsroom eksperi i IT

Fëmija mbyllet brenda në shtëpi, nëna e alarmuar njofton zjarrfikësit, NDËRHYRJA nga ballkoni