LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Ju pret një javë romantike, mësoni parashikimin e horoskopit për ditën e sotme

Parashikimi i horoskopit për ditën e sotme.

22 Prill 2024, 07:13 Nga r.ll
Ju pret një javë romantike, mësoni parashikimin e horoskopit
foto ilustruese

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Të hënën do jetë ditë aktual ka sjellë ndryshime të rëndësishme që mund të ndikojnë edhe në sferën e dashurisë. Megjithatë, yjet mbeten të favorshëm dhe për beqarët e shenjës nuk përjashtohet mundësia e një takimi të rëndësishëm, i cili mund të çojë në një histori të re dashurie.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Të hënën po përjetoni një periudhë intensiteti emocional dhe së shpejti, Afërdita do të kthehet në anën tuaj. Do të jetë një javë reflektimi mbi kuptimin e vërtetë të tërheqjes dhe marrëdhënieve autentike. Është koha e përkryer për të eksploruar lidhje më të thella që shkojnë përtej asaj fizike.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Të hënën nëse jeni në kërkim të dashurisë, duhet të filloni të shikoni përreth me kujdes. Konfigurimi astral, me Hënën në treshe, premton lajme interesante. Kjo është një kohë e mirë për të bërë njohje të reja që mund të jenë befasuese.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Të hënën ju pret një ditë, por edhe një javë romantike e rinovuar, me rikthime të mundshme. Afinitetet do të jenë veçanërisht të forta me ata që kanë lindur nën shenjat e Demit dhe Virgjëreshës. Është një periudhë ideale për të rizbuluar vlerën e lidhjeve të kaluara dhe ndoshta për të rindezur shkëndijat e vjetra.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Të hënën Afërdita premton momente lidhjeje intensive. Është një kohë vendimtare për të konsoliduar lidhjet sentimentale dhe për të ndërmarrë nisma të guximshme në dashuri.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Të hënën gjatë orëve të ardhshme mund ta gjeni veten që duhet të menaxhoni nervozizmin dhe agjitacionin, të cilat mund të shkaktojnë tensione në marrëdhëniet personale. Këshillohet që të merrni kohë për të reflektuar mbi emocionet tuaja dhe veprimet që duhet të bëni.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Të hënën Afërdita pushon së qeni në opozitë duke filluar nga orët në vijim, duke shënuar fillimin e një periudhe më të qetë dhe të qartë për ndjenjat. Maji premton të jetë një muaj me qartësi më të madhe dhe mundësinë e zgjidhjes së çështjeve të pazgjidhura.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Të hënën ditë vendimtare për të adresuar dhe sqaruar çështjet e pazgjidhura në fushën e dashurisë. Inkurajimi është përdorimi i momentit për të diskutuar dhe zgjidhur çdo keqkuptim apo dyshim, duke forcuar kështu marrëdhëniet ekzistuese ose të ardhshme.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Të hënën shumë prej jush do të duhet të tregohen të kujdesshëm në marrëdhëniet me Binjakët dhe Virgjëreshën. Këshillohet që të shmangen diskutimet dhe polemikat që mund të komplikojnë më tej dinamikën ndërpersonale.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Të hënën duhet të vlerësoni me kujdes njerëzit me të cilët ndërveproni, veçanërisht nëse ka një interes të vërtetë dashurie. Është një kohë ideale për të investuar kohën tuaj në marrëdhënie që mund të jenë domethënëse, veçanërisht për dikë që është ndjerë vetëm për një kohë të gjatë.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Të hënën pas një periudhe sfidash mund të jetë e vështirë të rinovosh besimin në ndjenja. Për ata që ndihen të dëshpëruar, mund të jetë një moment hezitimi për të provuar sërish veten në fushën e dashurisë.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Të hënën entuziazmi dhe vendosmëria për të bërë gjithçka që është e mundur për t'u afruar me dikë shënon një fazë proaktive në kërkimin e dashurisë. Kjo është një kohë ideale që ju të tregoni natyrën tuaj romantike dhe ëndërrimtare.

horoskopi ditor

Sondazh

Poll

VIDEO-VIRALE/ Po fliste në Rrugën e Salës, demokrati 'kapet mat' nga gruaja

VIDEO-VIRALE/ Po fliste në Rrugën e Salës, demokrati 'kapet mat' nga gruaja

"Injoranca nuk është argument" Nuk i pëlqeu pyetja, Rama prek në faqe gazetaren Ambrozia Meta

Del VIDEOJA, Elia godet Princ Lekën: Familja ime të ka mbajtur me bukë

VIDEO/ Noka i jep Spiropalit pankartën, Ministrja ofrohet ta mbaj para fytyrës

Publikohen pamjet nga brenda bazës ajrore të Kuçovës, Komandanti: E gatshme për stërvitjen e trupave

Tempulli 2/ Me kanabis gati për shitje dhe shuma parash, arrestohen 4 të rinj në Tiranë

Dalin pamjet nga kasollja ku u vra 50-vjeçari në Durrës

Kontrabandonin ilaçe dhe telefona, arrestohen dy persona në Tiranë, sekuestrohen 47 iPhone

I vunë flakën eskavatorit me vlerë 150 mijë euro, arrestohen 2 autorët e ngjarjes

Reshjet e shiut dhe borës në vend, policia: Moderoni shpejtësinë e mos kryeni parakalime të gabuara

Kampioni Alvin Karaqi mes lotësh: Për besë u ndjeva si Gjergj Kastrioti kur mora flamurin

'Dokumentar horror'/ Berisha publikon pamjet: Do ju paraqes terrorin që Bajrajt ushtruan më 14 maj

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES LUFTOHET ME EDUKIM

Newsroom 10 | Gjuha e urrejtjes në media, si dhe kush e shpërndan?

Ndryshimet në PS/ Gjiknuri: S'është fundi, por fillimi i diçkaje të re.

Inceneratorët/ S’kam dhënë asnjë kontratë pa garë, ato janë publike!

Ndihet 'i shitur' nga Rama? Gjiknuri: Nuk ndjej braktisje, kam komunikim me të prej 20 vitesh

Klosi: Kemi primare reformimin e partisë, PS synon mandatin e katërt

U shkarkua si Sekretar i Përgjithshëm, Gjiknuri: PS edhe kur fiton, refekton!

Digjet shtëpia në Shkodër, në banesë ndodhej një i moshuar, përfundon në spital

Vazhdon përplasja në PD! Basha kërkon mbledhjen e Komisionit të Etikës për të, Bardhi: Shenjë humbje

Vrasja e Jetmirës/ Autori u dënua me 28 vite burg, nëna e viktimës: Duhet dënim përjetë!

Newsroom 9 | Kallanxhi: Threads? S`besoj se do zgjasë shumë

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Mos merrni për bazë asgjë thuhet në rrjet

Newsroom 9 | Gazetarja: po ndodhin vrasje nga tik tok

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Fake News dallohet vetëm po të jemi kritikë

Newsroom 9 | Kallanxhi: Shqiptarët besojnë gjithçka shohin në rrjet

Newsroom 9 | Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi: Tik Tok ka "fake news" sepse s'ka censurë

Newsroom 9 | Gazetarja: Shqipëria do kohë të përshtatet me Tik Tok

Newsroom 9| Eksperti i IT: Çdo rrjet është i përkohshëm, duhet të kujdesemi për vlerat

A mund të mbyllet TikTok për Shqipërinë? Flet për Newsroom eksperi i IT

Fëmija mbyllet brenda në shtëpi, nëna e alarmuar njofton zjarrfikësit, NDËRHYRJA nga ballkoni