LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Duhet të filloni të merrni përgjegjësitë tuaja nëse doni të ndryshoni gjërat, horoskopi ditor!

Dosja.al ju sjell parashikimin e horoskopit per diten e sotme, 10 korrik 2022

10 Korrik 2022, 07:13 Nga d.a.
Duhet të filloni të merrni përgjegjësitë tuaja
Horoskopi

Dashi

Vendosmëria juaj po ju çon gjithnjë e më lart. Do t’i arrini të gjitha objektivat që i keni vënë vetes, por duhet të bëni kujdes që të mos humbisni nga sytë njerëzit tuaj të dashur.

Demi

Puna nuk është gjithçka. Do të keni shumë mundësi, por përpiquni të shkoni më tej, përpiquni të filloni të përmirësoheni.

Binjakët

 Le të themi që në këtë periudhë e keni hënën kundër. Fatkeqësisht, ka pasur disa momente vërtet të vështira që ju kanë vënë në provë. Dalëngadalë gjithçka do të zgjidhet.

Gaforrja

 Jeni larguar nga dikush që ju ka dashur vërtet. Duhet të filloni të merrni përgjegjësitë tuaja nëse doni të ndryshoni gjërat.

Luani

 Nëse ndiheni më të lodhur se zakonisht, mos u shqetësoni. Një pauzë është pjesë e lojës, mos harroni se ndonjëherë është thelbësore të bëni një pushim.

Virgjëresha

 Me thënë të drejtën kjo e diel nuk do të jetë një ditë veçanërisht e mbushur me lajme. Mundohuni t’i shihni gjërat nga një këndvështrim tjetër.

Peshorja

Ju zien në kokë ideja se nuk jeni përmbushur dhe kjo po ju mundon. Keni synime, por njëkohësisht keni dhe të gjitha mundësitë për të marrë atë që ju nevojitet!

Akrepi

 Duhet të filloni të dëgjoni njerëzit që ju duan. Jo të gjithë duan vetëm t’ju gjykojnë gjatë gjithë kohës.

Shigjetari

 Mundohuni të kuptoni gjendjen tuaj të plogësht dhe të përballeni me të duke bërë diçka të mirë për të dy. Nuk po humbisni kohë, po rriteni.

Bricjapi

Vendosmëria juaj do t’ju çojë përpara. Por vetëm nëse filloni ta besoni edhe vetë. Përndryshe, do të mbeteni të ankoruar në të kaluarën.

Ujori

 Kjo e diel është një ditë më e qetë se zakonisht. Shfrytëzojeni rastin për të marrë pak kohë për veten dhe përkëdhelni pak veten.

Peshqit

 Jeni duke menduar gjithmonë për atë person, por nuk dini çfarë të bëni? Thirreni atë, kërkojeni, nuk keni asgjë për të humbur.

horoskopi 10 korrik 2022

Sondazh

Poll

Dosja Sot Date 30 Mars

Dosja Sot Date 30 Mars

Zbulohen mbi 2 mijë fidanë kanabisi në Velipojë arrestohet 55-vjeçari, në kërkim vëllai i tij

Lapsusi frojdian i Berishës, ngatërron Masakrën e Lumës me atë elektorale në vitin 2013

Dosja Sot Date 29 mars

Arrestohet gjermani në Tiranë, i dënuar për shpërndarje të materialeve pornografike

Arrestohet 25-vjeçari në Tiranë, drejtonte mjetin nën efektin e lëndëve narkotike e kryente manovra

Pamje nga 27 serat me kanabis në Koplik, si ishte kthyer gropa e interteve në plantacione hahashi

Dosja Sot Date 28 mars

Tokat preken nga projekti/ Banorët e Bërxullës në protestë

Dosja Sot date 27 mars

Hetimet për lobingun/“Do dorëzoni dosjen në prokurori?” Berisha: Asnjë qindarkë ruse s’ka hyrë në PD

Bejko kandidat në Tiranë,Berisha: Vegla që përdor Basha dhe Rama kundër pluralizmit, vijnë nga mafia

Qëllohet me breshëri plumbash drejt Top Channel, vritet roja, gjendet e djegur makina e atentatorëve

Merr flak makina mbrenda ne garazh

Dosja Sot date 25 mars

Dosja Sot Date 24 mars

Ndiqte ambulancën që ishte në shërbim emergjence, gjobitet me 300 mijë lekë drejtuesi i mjetit

Skandal në Ali Dem", administratori vendos çip në pallat, banorët ngelin jashtë, mbërrin policia

Dosja Sot date 23 mars

Kryeministri Rama takohet me Rishi Sunak në Londër

Dosja Sot Date 22 mars

"Maskat" aksion në Tiranë, prangosën 20 'korrierë' të grupeve kriminale

Dosja Sot Date 21 mars

'Ka ra zjarr në Surrel!'/ Braçe "tremb" socialistët me LAJMIN E FUNDIT, Qefalia më i shqetësuari

Dosja Sot Date 20 Mars

Berisha i bën thirrje punonjësve të administratës të mos bëhen pjesë e krimit elektoral.

Dosja Sot Date 18 Mars

Burgosja e nënës lehonë/Flet Diana Bahçja: Qaja ditë e natë, por nuk donin t’ia dinin

Qarkullonte me 305 km/h, Cllevio Serbiano e filmonte, shoqërohet në Polici Aleks Vishaj

Dosja Sot Date 17 Mars

U fut në burg 8 ditë pasi lindi, Diana Bahçja: Nuk më lanë të takoja beben

'Shtëpi bari' brenda ish-tuneli të ushtrisë në Krujë, sekuestrohen 390 bimë cannabis sativa

Dosja Sot Date 16 Mars

Tërheqje apo pezullim? Si dredhoi Rama sy për sy me Borrel për 'pasaportat e arta'

Banorët e lagjes Demokracia ne Mamurras bllokojnë rrugën, Cara premtoi rehabilitim te rrugës ne...

Abuzimi me tenderin 3.2 mld lekë, BKH ‘zbarkon’ në zyrat e bashkisë së Bulqizës, sekuestron dosje

Dosja Sot Date 15 Mars

Këshilli i Legjislacionit mbyllet mes debateve, Bardhi ngrihet në këmbë: Shkelni kushtetutën e ikni

"Kryeministri i Shqipërisë si dhuratë e perëndisë", grupi polifonik i dedikon këngë Edi Ramës

Hidhet shorti, Koli Bele caktohet relatori për shqyrtimin e ankimimit të grupit të Alibeajt

Dosja sot Date 14 Mars

Shitësja në panair kërkon t’i dhurojë çantën bashkëshortes, Berisha refuzon: Sot vetëm blihet

Procedohen 70 drejtues mjetesh në 24 orët e fundit, u kapën me shpejtësi të lartë dhe duke bërë gara

Dosja sot Date 13 mars

Kapen 4 rumunë në Vlorë, po kalonin 260 kg kanabis me kamper në Greqi, 5 në kërkim

'Paç fatin e Lali Erit'- Kunjat e Ramës për Veliajn, teksa i dha shansin e tretë për Tiranën?

Rama: Në rrezik të madh tregu, sipërmarrësit të rrisin pagat

Meta pas takimit me Berishen : Aleancë e jashtëzakonshme, pas 15 majit fitojmë shumicën e bashkive

Masakra e Don Boskos, familja Paja hap dyert e mortit, zona me shiritin 'skenë krimi'

'Kasapanë' brenda lokalit! Atentat mafioz, vdes banakierja.5 të plagosur, mes tyre një fëmijë