LIVE UPDATES
Art&Argëtim

" Rritja e djemve adoleshentë nuk është kurrë e lehtë", Spears i përgjigjet akuzave të ish-bashkëshortit

Britney, e cila u martua me Sam Asghari në qershor, u përgjigj në Instagram ku tha se ndjehet e trishtuar që ishbashkëshorti ka vendosur të flasë publikisht për situatën e tyre familjare.

8 Gusht 2022, 14:45 Nga d.a.
" Rritja e djemve adoleshentë nuk është kurrë e
Federline dhe Spears

SHBA- Ylli i popit Britney Spears ka thyer heshtjen e saj në lidhje me pretendimet bombë të ish-it të saj Kevin Federline për fëmijët e tyre.

Sipas Enews, Britney, e cila u martua me Sam Asghari në qershor, u përgjigj në Instagram ku tha se ndjehet e trishtuar që ishbashkëshorti ka vendosur të flasë publikisht për situatën e tyre familjare.

"Trishtohem kur dëgjoj se ish-burri im ka vendosur të diskutojë marrëdhënien mes meje dhe fëmijëve të mi. Siç e dimë të gjithë, rritja e djemve adoleshentë nuk është kurrë e lehtë për askënd. Më shqetëson fakti që arsyeja bazohet në Instagramin tim,”-shkroi Britney.

Duke folur për ITV News në një intervistë televizive që do të jepet së shpejti, ish-bashkëshorti i këngëtares Kevin Federline tha se djemtë e tyre Sean Preston Federline, 16 vjeç dhe Jayden James Federline, 15 vjeç, "kanë vendosur të mos e shohin nënën e tyre". 

“Ka disa muaj që nuk e kanë parë. Ata morën vendimin që të mos shkonin në dasmën e saj”.-tha Federline.

Kevin tha gjithashtu në intervistë se ai bëhej gjithnjë e më i pakëndshëm me atë që Sean dhe Jayden dyshohet se i besuan atij që kishin parë gjatë vizitave të tyre në vitet e fundit. Pa dhënë detaje, ai shtoi se kishte shumë gjëra që po ndodhnin me të cilat nuk ndiheshe rehat. Ai tha gjithashtu se djemtë bënë zgjedhjen e tyre për të mos parë Britney në vazhdën e aktivitetit të saj në Instagram.

Në intervistën për ITV, Kevin vuri në dukje gjithashtu se si Britney e ka kritikuar publikisht atë në Instagram, si dhe anëtarët e familjes së saj mes një grindjeje të gjatë që rrjedh nga kujdestaria e saj 13-vjeçar, i cili u ndërpre nëntorin e kaluar.

Djemtë jetojnë me babanë e tyre, gruan e tij Victoria Prince dhe dy vajzat e çiftit. Në vitin 2018, Kevin dhe Britney rregulluan marrëveshjet e tyre të kujdestarisë, duke i dhënë atij kujdestarinë e djemve të tyre 70 për qind të kohës, nga 50 për qind. 

britney spears sam asghari kevin federline 

Sondazh

Poll

Aksidenti me dy viktima në autostradën Tiranë-Durrës, makina mori para bordurat e rrugës

Aksidenti me dy viktima në autostradën Tiranë-Durrës, makina mori para bordurat e rrugës

VIDEO- Shpërthimi me tritol në butikun në Durrës, ja si u dëmtua biznesi i gruas

Berisha dhe demokratët 'zaptojnë' Kuvendin

Me pistoleta dhe kallashnikovë në Range Rover/ Arrestohen 4 "të fortët" në Tiranë

Berisha shton akuzën ndaj Ballës: Te ndjek hija e avokatit Ravik Gurra

VIDEO E SHERRIT/ Berisha akuzon Ballen per vrasjen e avokatit Ravik Gurra

PA KOMENT- Shkodra 'nën ujë', ja si duket qyteti

Protesta kundër traut në Divjakë, një betoniere brenda parkut

EKSKLUZIVE- Lulzim Basha takohet me Ben Blushin ne Panairin e Librit, merr me vete edhe vajzën

Balla: Berishës iu dogjën tre marrëveshje tek Porti i Durrësit, koncensionarët po i kërkojnë lekët

Balla-Spahos: Do shkosh tek Porti i Durrësit me pistoletë si Strazimiri, s'keni zgjidhje tjetër

Ndërtimi i rrugëve/Balla 'shigjeton' Partinë e Lirisë:Mondi bëj kallëzime, kishin ministritë në 2017

Balla 'lëshon' gojën: Saliut i rri mendja tek vëllezërit Kariç, na vjen dhe zor t'i përmendim...

Elisa Spiropali realizon "ëndrrën" e fëmijërisë me Berishën, del LIVE me të, tregon 2 gishta

Perplasje mes banoreve dhe Policise ne Divjake

Berisha 'shënjestron' Ulsi Manjën: Vetëm dy mushka kanë mbetur pa u punësuar në fshatin tënd

Berisha bllokon foltoren dhe del në Facebook: Jam live në gjithë botën, mos ma qani hallin mua!

Berisha: Parlamentin e komandojne grupet kriminale

Dëshmia e Orges Xhelilit para avokatëve: Policët bashkiakë më goditën

ME VIDEO- PLAS KEQ SHERRI në Komision, Braçe e humb kontrollin, "shpërthen": Ik ore pirdhu!

Protesta e opozitës, pamjet nga Bulevadi, mijëra qytetarë të mbledhur

Sherri i plotë i Ramës me dy deputetët e PD: Ta tregoj unë ty, do të shkatërroj!

Balla: Kokoneshi jashtë rrezikut për jetën

Veliaj takon Papa Françeskun: Jemi takuar në Tiranë...e aprovuam ndërtimin e bustit të Nënë Terezës

Droge mes karameleve ne Tirane

Grida Duma lë mandatin, kolegët e saj në lot, Açka dhe Gjekmarkaj të përlotur

Grida Duma lë mandatin e deputetes së Partisë Demokratike

Masakra e Lushnjes, babai i Leart Haxhiut: Djali im është i pafajshëm, se di ku është

Përdhunues serial, MOMENTI i arrestimit të Spartak Dyrmishit

Nga një armë në çdo raft rrobash, çfarë gjeti Policia gjatë aksionit në Shkodër

Dalin PAMJET nga megaaksioni në Korçë

Qeni i prish mitingun Ramës, të gjithë meken, kryeministri: Po lëre në punën e vetë...

Ibrahim Lici mesazh audio nga Turqia: Jetoj i lirë, nuk jam arrestuar

Arrestohet Agim Gjata, qelloi mbi RENEA

Meta: O Edi, o lepurush, do të shporrim me poezinë ‘liri a vdekje’ të Havzi Nelës

Pakti PD PL, Meta: Kryetari i Keshillit super politikan

Paloka 'korrekt' me orarin, takohet me Bardhin në një lokal para parlamentit

Alibeaj-Majkos: Je kokrra e komunistit! Deputeti socialist: Budalla! Dosjet s'mund të hapen për...

Flet avokati i vellezerve Mollaj: Tina genjen, e shantazhojne

Durrësi zgjohet nën ujë

Tetori rozë, vajzat dhe gratë e FA i bashkohen fushatës sensibilizuese kundër kancerit të gjirit

NIS PROTESTA në Elbasan/ Qytetarët fikin makinat në shenjë rebelimi, rreshtohen në shesh

Alibeaj pranoi bashkëpunimin, do nisin negociatat/ Berisha: E mirëpres. S'tërhiqem nga Primaret

Demokrati emocionet për 'doktorin'! I bie telefoni kur po fliste me Berishën,e përplas në tokë

Privatizimi i ish-klubit ‘Partizani’, dëshmon Qirjazi: MM më kërkoi firmën, bëra ç’ishte e ligjshme

Tiranë, bënin kontrabandë me veshje, pije, cigare dhe rroba, 3 të arrestuar në 2 operacione

Me 14 emigrantë në Morinë, arrestohet 19-vjeçari, shpallet në kërkim bashkëpunëtori i tij

Rrumbullaku ngre strukturë për emërimet në polici: Riformatim ekipeve që hetojnë krimin

Me dy kallashnikovë në shtëpi e municion luftarak, arrestohet 31-vjeçari në Dibër

"Porsche", "Maseratti" e 'Mercedes Benz", arrestohet 52-vjeçari që shiste mjetet e vjedhura në BE