LIVE UPDATES
Aktualitet

Arrestohet shqiptari në Itali, karabinierët ndërhynë në momentin që shkëmbente ‘mallin’

Ndërsa, ‘klienti’ është shpallur në kërkim. Nuk dihet nëse ai gjithashtu ishte shqiptar.

15 Gusht 2022, 17:51 Nga F.M
Arrestohet shqiptari në Itali, karabinierët ndërhynë në
Karabinierët

ITALI- Një shqiptar është vënë në pranga nga autoritetet italiane pasi akuzohet për trafik droge. Mësohet se shqiptari, me banim në provincën e Riminit, është arrestuar në Misano teksa i jepte ‘mall’ një klientit të tij.

Në momentin që ai po merrte paratë, karabienierët ndërhynë dhe e vunë në pranga shqiptarin. Ndërsa, ‘klienti’ është shpallur në kërkim. Nuk dihet nëse ai gjithashtu ishte shqiptar.

Shqiptarit të arrestuar, pas kontrollit, iu gjetën 3 gram kokainë, të ndarë në doza, së bashku me 1150 euro cash, të cilësuara si të ardhura nga tregtia e drogës.

arrestohet shqiptari ne itali shqiptaret ne itali

Sondazh

Poll

VIDEO-VIRALE/ Po fliste në Rrugën e Salës, demokrati 'kapet mat' nga gruaja

VIDEO-VIRALE/ Po fliste në Rrugën e Salës, demokrati 'kapet mat' nga gruaja

"Injoranca nuk është argument" Nuk i pëlqeu pyetja, Rama prek në faqe gazetaren Ambrozia Meta

Del VIDEOJA, Elia godet Princ Lekën: Familja ime të ka mbajtur me bukë

VIDEO/ Noka i jep Spiropalit pankartën, Ministrja ofrohet ta mbaj para fytyrës

Publikohen pamjet nga brenda bazës ajrore të Kuçovës, Komandanti: E gatshme për stërvitjen e trupave

Tempulli 2/ Me kanabis gati për shitje dhe shuma parash, arrestohen 4 të rinj në Tiranë

Dalin pamjet nga kasollja ku u vra 50-vjeçari në Durrës

Kontrabandonin ilaçe dhe telefona, arrestohen dy persona në Tiranë, sekuestrohen 47 iPhone

I vunë flakën eskavatorit me vlerë 150 mijë euro, arrestohen 2 autorët e ngjarjes

Reshjet e shiut dhe borës në vend, policia: Moderoni shpejtësinë e mos kryeni parakalime të gabuara

Kampioni Alvin Karaqi mes lotësh: Për besë u ndjeva si Gjergj Kastrioti kur mora flamurin

'Dokumentar horror'/ Berisha publikon pamjet: Do ju paraqes terrorin që Bajrajt ushtruan më 14 maj