Showbiz

Heq dorë nga jeta dhe makinat luksoze, Viola Spiro ndahet nga i dashuri

Si do të shkojnë planet e saj për të ardhmen? A do të largohet moderatorja në Amerikë?
Featured image of article: Heq dorë nga jeta dhe makinat luksoze, Viola Spiro ndahet nga i dashuri Viola Spiro.
Përditësuar:

Moderatorja e njohur, Viola Spiro ka qenë në qendër të vëmendjes në lajmet rozë, përsa i përket jetës së saj private. Viola është munduar gjithmonë të fsheh lidhjen e saj me Valentin Selaj, me të cilin ka qenë në një lidhje disa vjeçare, edhe pse gjërat mes tyre nuk kanë shkuar mirë ata e gjetën mundësinë për t’u kthyer me njerit-tjetrin.

Pak kohë më parë vetë moderatorja ka pranuar se do të largohej nga Shqipëria drejt Amerikës, por për arsye të pazbuluara ajo hoqi dorë nga vendimi i saj. Pas largimit të saj nga  RTSH,  për të nisur punë si moderatore në “Sport plus”, Klan Plus, duket se Viola nuk është më në një lidhje.

Viola Spiro dhe Valentin Selaj.

Historia e tyre është komentuar në media pasi i dashuri i saj, Valentin Selaj, i cili u arrestua në nëntor të vitit 2017 nga policia holandeze, pas daljes nga qelia e paraburgimit, ku qëndroi rreth 20 javë, u la në gjendje të lirë në fillim të muajit prill. Ata e rifilluan lidhjen me kthimin e tij, madje janë fotografuar edhe duke festuar kthimin e tij në Tiranë. Jeta e tyre ishte e mbushur me makina dhe pushime luksoze. E pas gjithë problemeve që kaluan mendohej se çdo gjë mes tyre ishte zyrtare, por mesa duket gjërat mes tyre nuk paskan shkuar aq mirë kohët e fundit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Miqtë e moderators së emisioneve sportive rrëfyen se Viola i ka dhënë fund lidhjes me partnerin e saj, ndërkohë që ka nisur një lidhje të re.

L.K/Dosja.al

Shto Koment