Bota

VIDEO/ Rritet bilanci, katër njerëz kanë ndërruar jetë në Gjermani, mes tyre dhe një foshnje..

Në pamjet e publikuar shfaqet momentet e tmerrit që kanë kaluar njerëzit pas aksidentit dhe karroca e fëmijës, e cila është transportuar në spital, por gjendja e saj ende nuk dihet.

GJERMANI– Ka shkuarn katër numri i viktimave që kanë humbur jetën si pasojë e aksidentit në Gjermani, ku midis tyre dhe një foshnje. Sipas mediave të huaj deri më tani janë plagosur 13 persona.

Në pamjet e publikuara nga mediat ndërkombëtare shfaqen momentet e tmerrit që kanë kaluar njerëzit pas aksidentit dhe karroca e fëmijës, e cila është transportuar në spital, por fatëkeqësisht ka humbur jetën.

Video e plotë:


Ndërkohë, deri më tani ende nuk dihet nëse ky ishte një aksident apo një përplasje e qëllimshme. Policia ka bërë të mundur arrestimin e një personi dhe po merret me zbardhjen e plotë të çështjes.

(k.a/dosja.al)

Shto Koment