LIVE UPDATES
Art&Argëtim

“Ty ça të kam bërë?”/ Arjola dhe Einxhel zhgënjehen me njëra-tjetra: Je nxitëse

17 Nëntor 2021, 20:30 Nga DOSJA
“Ty ça të kam bërë?”/ Arjola dhe Einxhel

TIRANË- Debatet brenda shtëpisë së Big Brother Vip nuk kanë të ndalur. Këtë herë ka qenë aktorja Arjola Demiri ka debatuar me moderatoren Einxhel Shkira. Aktorja ka akuzuar Shkirën për nxitëse që nga fillimi që ka hyrë në shtëpi. Ndërsa nga ana tjetër Einxhël, deklaroi se ndihet shumë e zhgënjyer nga Arjola për këtë mendim që, kjo e fundit ka.

Pjesë nga biseda:

Einxhel: Iliri me Arbrin janë përqafuar pasi Iliri e ka thënë atë gjë. Direkt ka thënë që “prit o se 1 me 1” dhe ka ardh e ka përqafuar. Dhe Arbri është çuar në këmbë, është përqafuar dhe gjëja që është thënë s’i ka pëlqyer, as atij as mua.

Arjola: Po, po kur erdhe këtu shpirt e di sa nxitëse je?

Einxhel: Se s’më pëlqejnë, nuk jam nxitëse. Mua s’më pëlqeu.

Arjola: A e bën me qëllim a pa qëllim nuk e kuptoj. Është shumë nxitëse…

Einxhel: Ty të kam bërë ndonjë gjë me qëllim?

Arjola: Jo shpirt, jo.

Einxhel: Ti u vrave për padrejtësinë që i bëra Ilirit?

Arjola: Jo jo. Unë u vrava me një gjë.

Einxhel: Çfarë të kam bërë? Veçse kam tentuar të të evitoj dhe të qëndroj sa më larg këtyre gjërave. Ty ça të kam bërë?

Arjola: Një sekondë shpirt…

Einxhel: Ty unë ça të bëra?

Arjola: A do ta dëgjosh apo do të rrish të thuash ti ‘unë ça të bëra, unë ça të bëra’?

Einxhel: Jo, unë s’doja fare ta hapja njëherë se jam super e zhgënjyer.

Arjola: Nuk ka rëndësi, le të jesh super e zhgënjyer se ndoshta edhe unë jam super e zhgënjyer nga ti.

Einxhel: Me çfarë?

Arjola: Muhabeti që u hap atë natë dhe po të mbështesja sepse nëse unë kam lexuar gabim, nuk mund të kenë lexuar katër vetë të njëjtën gjë gabim. Që ishte në lidhje me Fifin dhe Semin, që tha këtë gjë po e bën për lojë dhe kjo gjë është përsëritur këtu. E kam thënë unë me gojën time apo e ka thënë dikush tjetër me gojën e vet dhe është përhapur nëpër shtëpi? Dhe ideja është, kur ishte në tavolinë me Donaldin, ishte dhe Semi, isha dhe unë, pa ardh Fifi dhe thashë: unë nga kjo gjë ndihem e përdorur. Dhe ideja është… është tjetër gjë kjo nuk të takon ty. Është që erdhe te pasqyra dhe the: Zemër duhet ta sqaroje sepse të ngeli ty, mua pse të më ngeli?

(I.A/dosja.al)

Cila mendoni se është alternativa më e mirë:

View Results

showbiz showbiz arjola demiri big brother vip einxhel shkira arjola demiri big brother vip einxhel shkira

Sondazh

Poll

Sekuestrohen 3 mina me telekomandë në Korçë, vihet në pranga 35-vjeçari nga Lezha

Sekuestrohen 3 mina me telekomandë në Korçë, vihet në pranga 35-vjeçari nga Lezha

E frikshme në Vlorë, burri gjuan me kallash në prani të fëmijëve pas sherrit me gruan

U plagos për disa ullinj, vdes 55-vjeçari tek Trauma, nuk i mbijetoi dot plumbave

Policia aksion në call Centre

Zjarr në Berat, rrufeja godet shtyllën e tensionit, banorët mbeten pa energji elektrike

I këputi varësen nga qafa qytetares në Golem, arrestohet gjysmë i zhveshur 30-vjeçari

Zjarr në qendren e përpunimit të plehrave në Gjirokastër, policia nuk lejon gazetarët: Mos filmoni

Bllokimi i mjeteve lundruese pas tragjedisë në Himarë, protestë para Policisë së Shtetit

Inceneratorët, PL paraqet fakte të reja: Qeveria ka lënë peng në banka pronat publike

Banda e “skifterëve” i vë armën në kokë 23-vjeçarit për t’i grabitur paratë dhe biçikletën

Zjarr në“Malin e Bardhë”,banorët nisin aksionin para zjarrfikësve,shuajnë flakët me mjete rrethanore

Digjen pyjet në Mat! Aktivizohet një tjetër vatër zjarri, në Ulëz dhe Baz

Rreth 1 ton drogë në tre skafe, ja SKEMA që përdorën trafikantët për të 'mashtruar' radarët

Megaoperacioni antidrogë në Vlorë, policia jep detaje: U kap në ujërat italiane, kapëm 992kg kanabis

Turizmi në Shqipëri, Berisha konferencë urgjente: Kam 2 propozime, fokus tek transporti

E RËNDË! Përplasen dy makina pranë Kallmetit, 7 të plagosur, mes tyre dhe fëmijë

Tragjedia e Himarës, Policia aksion në bregdet, në 'shënjestër' dhjetëra 'Jet ski', gomone dhe skafe

Përfshihet nga flakët “Golfi” tek “Zogu i Zi”, shkak problemet teknike

Kulla e vrojtimit bosh...në Potam mungon roja bregdetare, pushuesit në mëshirë të fatit

Dita e tretë e protestave në Vlorë/ Pronarët e skafeve dhe gomoneve: Na lini të lundrojmë

8 kg kanabis, në makinë iu gjet edhe një kallashnikov! Arrestohen 3 të rinj në Tropojë

Bllokohen dy turistë gjermanë në Tropojë, përfundojnë në spital

Aktivizohet një vatër zjarri në Sarandë, digjet ullishtja

Sali Berisha: Ilir Meta është opozitar i vërtetë, do të bashkërendojmë aksionin

Çuçi pranon shoqatën e velierave: E kam krijuar me miq pasionantë, s'kam biznes

Bosh plazhi i Livadhit në Himarë, sezoni i verës dështim në Shqipëri

PARALAJMËRIMI/ Berisha-Ramës: Bëj ç’të duash, e ke kohën e numëruar!

Afera e Portit të Durrësit/ Berisha: Mos bini pre, mos blini apartamente

Tragjedia në Himarë/ Berisha: Janë zhdukur kamerat që kanë filmuar skenën e aksidentit

Meta: Do vendosë sovrani, do shikoni pastaj politikanët do bëjnë më si të fortë?

Meta i bën premtimin Ramës: Do përfundosh nën këmbët e popullit të lirisë!

Meta i del në krah Berishës: PD është një dhe vetëm një, koha e përgjumjes ka mbaruar

Begaj s'ka reaguar për tragjedinë e Himarës/ Meta: Nuk është etike ta komentoj, Çuçi të ketë turp

Ilir Meta: Iniciative ligjore në Kuvend për të garantuar indeksimin e pagave

Vrasja e 7-vjeçares në Potam, Arjan Tase mbërrin në Gjykatë, mbahet i fshehur nga kamerat

Tragjedia në Himarë, Berisha: Vogëlushja u vra nga një skafist qeveritar, duhet dorëheqje

A do kishte pasur dorëheqje po të ishte Basha ministër?Ja si i përgjigjet Berisha pyetjes pikante

Protesta para Kryeministrisë/ Bashkohet Ilir Meta dhe Sali Berisha

Incidenti/ Qytetari në protestë: Largohuni nga politika ju pleqtë! Berisha: Lëre mos e luaj!

Vrasja e 7-vjeçares, agravohet protesta, qytetarët përplasen me policinë

Manovra e rrezikshme në Shëngjin, Policia reagon pas videos me jet-ski: S'është aktuale

Fusnin mallra kontrabandë, arrestohen 4 persona

Protesta e sotme, Meta: Çdo qytetar duhet të jetë i pranishëm

Meta ngushëllime në familjen Avdia:Vrasje e paralajmëruar, tallje të thuash se kemi siguri në plazhe

E konfirmon! Berisha: Sot do jem në protestë si qytetar

Aksidenti me një viktimë në Elbasan, kamioni e bën COPË 'Benzin', autori qëndron ende në timon

Berisha te familja e 7-vjeçares: Krim horror, akt i kryer nga një njeri i qeverisë

Berisha del i përlotur nga familja Avdia

Tragjedia në Himarë/ Berisha shkon për ngushëllim në familjen Avdia

Tragjedia/ Nano vizitë te familja Avdia: S'dua të keqinterpretohet ardhja ime, jam këtu si prind