Aktualitet

Turma njerëzish dhe efektivësh, dyndjet dhe radha në Postën Shqiptare në Durrës

FOTO
Posta Shqiptare në Durrës dyndet nga radha e njerëzve të cilët presin të marrin pesnionin apo të bëjnë pagesa të ndryshme.
Featured image of article: Turma njerëzish dhe efektivësh, dyndjet dhe radha në Postën Shqiptare në Durrës Radha tek Posta
Përditësuar:

DURRËS– Fotot që po shikoni vijnë nga Posta Shqiptare në Durrës. Siç shihet edhe nga pamjet e publikuara nga faqja JOQ në Instagram, njerëzit janë të mbledhur grumbull

 Posta Shqiptare në Durrës dyndet nga radha e njerëzve të cilët presin të marrin pesnionin apo të bëjnë pagesa të ndryshme.

Pershendetje JOQ. Faji ësht se ms me u grumbullu nbanka ti dërgojë postieri por shohim që drejtori postës su ngop!”– shkruan personi që ka dërguar fotot tek redaksia.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Në mesin e njërëzve që mbajnë radhë shihen edhe të moshuar, madje një prej tyre mban edhe patericë në dorë. Edhe pse mes tyre ka efektivë, njerëzit nuk e ruajnë aspak distancën e sigurisë, që është e domosdomshme në këtë kohë virusi.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment