LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Tensione për paratë, oferta të reja! Parashikimi i horoskopit për ditën e sotme

15 Tetor 2021, 05:03 Nga DOSJA
Tensione për paratë, oferta të reja! Parashikimi i horoskopit

Dashi
Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill
Situata e përgjithshme kërkon kujdes, kushtojini vëmendje asaj që i thoni partnerit/es tuaj. Në punë themi se nuk është një periudhë shumë e favorshme, prisni edhe disa javë nëse doni të ndërmerrni ndonjë hap.

Demi
Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj
Një ditë që do të ndihmojë takimet, edhe pse vetëm për ata që duan të arrijnë një synim të qartë lidhjeje. Në punën jeni duke u marrë me gjëra, por pa shumë pretendime.

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor
Dashuria nuk mungon, por ju po grindeni pak më shumë me partnerin dhe vjehrrit tuaj! Në punë, veprimet tuaja kërkojnë qartësi dhe sinqeritet. Ndjeni pak tension për paratë.

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik
Po përpiqeni të krijoni një marrëdhënie paqësore në dashuri, dhe kjo mund të funksionojë. Jupiteri dhe Saturni janë të favorshëm për punën, mund të vijnë propozime të reja.

Luani
Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht
Nëse keni jetuar një histori për një kohë të gjatë, ju rekomandoj që të reflektoni mbi zgjedhjet që keni për të bërë. Nëse keni një punë si punëmarrës dhe po mendoni të ndryshoni kjo është koha e duhur për ta bërë.

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator
Ditë shumë të ngarkuara për zemrat e vetmuara, do të përjetoni variante të reja. Në punë gjithashtu një periudhë e favorshme për takime dhe oferta të reja që po vijnë.

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor
Marrëdhënia me të tjerët është e rëndësishme edhe nëse mbajtja e maskës nuk është zakon për ju. Nëse dilni jashtë skemës, mbani këmbët në tokë dhe mos supozoni se jeni të pathyeshëm.

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor
Disa keqkuptime në çift mund të ndodhin për shkak të Hënës që e keni në disavantazh. Në punë, nëse jeni në krizë, mos bëni lëvizje të nxituara, përpiquni të mbani në mend pse jeni aty dhe çfarë dëshironi.

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor
Ditë jo frymëzuese për dashurinë, Venusi është kundër dhe unë nuk rekomandoj hapa të gabuar. Ende ka disa probleme në punë, jini të durueshëm, do të zgjidhen.

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar
Pritet një përmirësim pas momenteve të shumta të tensionit me partnerin. Në punë për momentin, çështjet profesionale janë pak të rëndësishme.

Ujori
Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt
Në çiftet ku ka pasur probleme, këto ditë do të ketë sqarime. Në punë, nëse doni të realizoni një projekt, do të duhet të prisni deri në fund të muajit.

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars
Disa probleme të jashtme mund të ndikojnë në stabilitetin e çiftit tuaj, mbani sytë katër. Në punë, çështjet ligjore krijojnë një gjendje të fortë stresi.

(a.b)/dosja.al

Cila mendoni se është alternativa më e mirë:

View Results

horoskopi horoskopi horoskopi horoskopi ditor parashikimi i horoskopit 15 tetor 2021 horoskopi horoskopi ditor parashikimi i horoskopit 15 tetor 2021

Sondazh

Poll

Aksidenti me dy viktima në autostradën Tiranë-Durrës, makina mori para bordurat e rrugës

Aksidenti me dy viktima në autostradën Tiranë-Durrës, makina mori para bordurat e rrugës

VIDEO- Shpërthimi me tritol në butikun në Durrës, ja si u dëmtua biznesi i gruas

Berisha dhe demokratët 'zaptojnë' Kuvendin

Me pistoleta dhe kallashnikovë në Range Rover/ Arrestohen 4 "të fortët" në Tiranë

Berisha shton akuzën ndaj Ballës: Te ndjek hija e avokatit Ravik Gurra

VIDEO E SHERRIT/ Berisha akuzon Ballen per vrasjen e avokatit Ravik Gurra

PA KOMENT- Shkodra 'nën ujë', ja si duket qyteti

Protesta kundër traut në Divjakë, një betoniere brenda parkut

EKSKLUZIVE- Lulzim Basha takohet me Ben Blushin ne Panairin e Librit, merr me vete edhe vajzën

Balla: Berishës iu dogjën tre marrëveshje tek Porti i Durrësit, koncensionarët po i kërkojnë lekët

Balla-Spahos: Do shkosh tek Porti i Durrësit me pistoletë si Strazimiri, s'keni zgjidhje tjetër

Ndërtimi i rrugëve/Balla 'shigjeton' Partinë e Lirisë:Mondi bëj kallëzime, kishin ministritë në 2017

Balla 'lëshon' gojën: Saliut i rri mendja tek vëllezërit Kariç, na vjen dhe zor t'i përmendim...

Elisa Spiropali realizon "ëndrrën" e fëmijërisë me Berishën, del LIVE me të, tregon 2 gishta

Perplasje mes banoreve dhe Policise ne Divjake

Berisha 'shënjestron' Ulsi Manjën: Vetëm dy mushka kanë mbetur pa u punësuar në fshatin tënd

Berisha bllokon foltoren dhe del në Facebook: Jam live në gjithë botën, mos ma qani hallin mua!

Berisha: Parlamentin e komandojne grupet kriminale

Dëshmia e Orges Xhelilit para avokatëve: Policët bashkiakë më goditën

ME VIDEO- PLAS KEQ SHERRI në Komision, Braçe e humb kontrollin, "shpërthen": Ik ore pirdhu!

Protesta e opozitës, pamjet nga Bulevadi, mijëra qytetarë të mbledhur

Sherri i plotë i Ramës me dy deputetët e PD: Ta tregoj unë ty, do të shkatërroj!

Balla: Kokoneshi jashtë rrezikut për jetën

Veliaj takon Papa Françeskun: Jemi takuar në Tiranë...e aprovuam ndërtimin e bustit të Nënë Terezës

Droge mes karameleve ne Tirane

Grida Duma lë mandatin, kolegët e saj në lot, Açka dhe Gjekmarkaj të përlotur

Grida Duma lë mandatin e deputetes së Partisë Demokratike

Masakra e Lushnjes, babai i Leart Haxhiut: Djali im është i pafajshëm, se di ku është

Përdhunues serial, MOMENTI i arrestimit të Spartak Dyrmishit

Nga një armë në çdo raft rrobash, çfarë gjeti Policia gjatë aksionit në Shkodër

Dalin PAMJET nga megaaksioni në Korçë

Qeni i prish mitingun Ramës, të gjithë meken, kryeministri: Po lëre në punën e vetë...

Ibrahim Lici mesazh audio nga Turqia: Jetoj i lirë, nuk jam arrestuar

Arrestohet Agim Gjata, qelloi mbi RENEA

Meta: O Edi, o lepurush, do të shporrim me poezinë ‘liri a vdekje’ të Havzi Nelës

Pakti PD PL, Meta: Kryetari i Keshillit super politikan

Paloka 'korrekt' me orarin, takohet me Bardhin në një lokal para parlamentit

Alibeaj-Majkos: Je kokrra e komunistit! Deputeti socialist: Budalla! Dosjet s'mund të hapen për...

Flet avokati i vellezerve Mollaj: Tina genjen, e shantazhojne

Durrësi zgjohet nën ujë

Tetori rozë, vajzat dhe gratë e FA i bashkohen fushatës sensibilizuese kundër kancerit të gjirit

NIS PROTESTA në Elbasan/ Qytetarët fikin makinat në shenjë rebelimi, rreshtohen në shesh

Alibeaj pranoi bashkëpunimin, do nisin negociatat/ Berisha: E mirëpres. S'tërhiqem nga Primaret

Demokrati emocionet për 'doktorin'! I bie telefoni kur po fliste me Berishën,e përplas në tokë

Privatizimi i ish-klubit ‘Partizani’, dëshmon Qirjazi: MM më kërkoi firmën, bëra ç’ishte e ligjshme

Tiranë, bënin kontrabandë me veshje, pije, cigare dhe rroba, 3 të arrestuar në 2 operacione

Me 14 emigrantë në Morinë, arrestohet 19-vjeçari, shpallet në kërkim bashkëpunëtori i tij

Rrumbullaku ngre strukturë për emërimet në polici: Riformatim ekipeve që hetojnë krimin

Me dy kallashnikovë në shtëpi e municion luftarak, arrestohet 31-vjeçari në Dibër

"Porsche", "Maseratti" e 'Mercedes Benz", arrestohet 52-vjeçari që shiste mjetet e vjedhura në BE