LIVE UPDATES

zgjedhjet per kryetar ne pd

Politike 16 Maj 2021, 16:54

TIRANË– Kryesia e Partisë Demokratike ka vendosur që më 13 qershor të zhvillohen zgjedhjet e reja për kryetarin e opozitës. Mësohet se pas 2 orësh diskutim...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV