LIVE UPDATES

vaksina e koronavirusit

Aktualitet 25 Prill 2020, 13:22

TIRANË– Eksperti i ekonomisë Dritan Shano është shprehur se edhe kur të shpiket vaksina e koronavirusit, ai nuk do ta bëjë pasi sipas tij me shumë gjasa do...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV