LIVE UPDATES

tolgahan sayisman

Art&Argëtim 10 Gusht 2021, 19:21

TURQI-Almeda Abazi ka shprehur me anë të postimeve në ‘Instastory’, problemet e të pasurit një bashkëshort të angazhuar me jetën profesionale.Ajo ës...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV