LIVE UPDATES

spotify

Art&Argëtim 19 Tetor 2021, 11:47

Për 24 orë, Adele thyen çdo rekord në Spotify

SHBA– Këngëtarja Adele është rikthyer sërish në muzikë me albumin i cili i dedikohet divorcit. Ajo ka ndarë për publikun, këngën “Easy on Me” e cila...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV