LIVE UPDATES

sampdoria

Sport 15 Shkurt 2019, 14:23

Tottenham i vihet pas futbollistit te Sampdorias

Skuadra londineze po përgatitet që e njëjta situatë të mos i ndjekë edhe gjatë afatit kalimtar të ardhshëm.Ata janë takuar me përfaqësuesit e Sampdorias gjatë s...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV