LIVE UPDATES

protesta ne kosove

Bota 16 Korrik 2021, 19:36

KOSOVË-Një polic mbikqyrës, i cili ka menaxhuar të gjutha veprimet e efektivëve të tjerënë protestën e sotme në Kosovë, është pezulluar nga detyra pasi ka ...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV