LIVE UPDATES

plagosje ne sarande

Aktualitet 27 Qershor 2021, 08:56

SARANDË– Një sherr i pabesueshëm ka ndodhur në Sarandë. Dy taksisë janë përfshirë në një konflikt që është përshkallëzuar deri në përdorimin e mjeteve të m...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV