LIVE UPDATES

perplasje ne pd

Politike 8 Janar 2022, 11:52

VD-Kapsollë apo…? Shpërthim i fortë brenda PD

TIRANE– Një shpërthim i fortë është dëgjuar nga brenda ambienteve të Partisë Demokratike. Nuk dihet ende nëse është kapsollë apo një tjetër lëndë shpërthy...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV