LIVE UPDATES

ledina çelo

Art&Argëtim 9 Korrik 2021, 09:31

TIRANË– Ledina Çelo është shumë aktive në në rrjete sociale, aty ku poston foto provokuese.  Vitet kalojnë por Ledina është në super formë, dh...

Art&Argëtim 18 Prill 2019, 17:29

Ledina Çelo heq dorë nga shtetësia shqiptare

Këngëtarja shqiptare nuk të jetë më shtetase shqiptare. Ledina Çelo do të jetë një shtetase gjermane, duke u pajisur me pashaportën e vendit ku jeton pre...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV