LIVE UPDATES

gjykata administrative e tiranes

Politike 23 Mars 2021, 10:02

TIRANË– Gjykata Administrative e Tiranës ka shtyrë me 5 ditë shqyrtimin çështjes së ngritur nga Fryma e Re Demokratike, forcë politike që ka kundërs...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV