LIVE UPDATES

elefanti ngjitet te makina

Art&Argëtim 15 Tetor 2021, 07:29

Të bësh “kosh” me ndihmën e një elefanti

INDI – Videot e elefantëve janë disa nga videot më argëtuese që mund të hasësh në internet. Por a keni parë ndonjëherë një elefant që ndihmon një burrë të...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV