LIVE UPDATES

bime mjekesore

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Shkoi në mal për të mbledhur bimë mjekësore por nuk u kthye në shtëpi! Gjendet i pajetë një 72-vjeçar në Himarë, dys - Aktualitet
LIVE UPDATES
Aktualitet

Shkoi në mal për të mbledhur bimë mjekësore por nuk u kthye në shtëpi! Gjendet i pajetë një 72-vjeçar në Himarë, dys

14 Qershor 2021, 13:29 Nga DOSJA
Shkoi në mal për të mbledhur bimë mjekësore por nuk u

HIMARË– Një 72-vjeçar është gjendur i pajetë ditën e sotme në një vendin e quajtur “Ura e Honit”, në Lukovë të Himarës.

Sipas Balkanweb, viktima është Diogjen Boci, i cili që prej ditës së djeshme ishte ngjitur në mal për të mbledhur rigon dhe nuk u kthye në shtëpi.  Nga hetimet e para mësohet se në trupin e 72-vjeçarit nuk janë konstatuar shenja dhune, ndërsa dyshohet se ka pësuar atak kardiak.

Trupi i pajetë është transportuar në morgun e Sarandës, ndërsa pritet të bëhet autopsia,e cila do të zbardhë shkakun e vdekjes.

(kle.mu./dosja.al)

Iftar dhe politikë, a u prek Muaji i Ramazanit nga politikanët?

View Results

aktualitet aktualitet diogjen boci gjendet i pajete 72-vjeçari himarë diogjen boci gjendet i pajete 72-vjeçari himarë

Sondazh

Poll
Aktualitet 14 Qershor 2021, 11:59

TIRANË– Eksperti i ushqimit, Abdyl Sinani ka dhënë këshilla për qytetarët, të cilët janë të shqetësuar për përhapjen e gripit të shpendëve, i njohur ...

VIDEO- Deputetët e PD-së i bien bilbilave në seancë

VIDEO- Deputetët e PD-së i bien bilbilave në seancë

Nallbati: Na përjashtoni të gjithëve dhe vazhdoni! Jeni turpi i këtij vendi

"Jemi tek pazari i gjësë"/ Vasili ngre tonet në Kuvend, Nikolla i mbyll mikrofonin, deputeti:Turp

"Mos e fshini Ramën, po vrisni demokracinë"/ Bardhi kërkon llogari në Kuvend për dosjen McGonigal

Boçi kërkon Ramën: Autori i krimit të vijë këtu, ka korruptuar Parlamentin!

Operacioni 'Fijet'/ Zbulohen kamerat e sigurisë në lagjet e Dibrës, Shkodrës dhe Lezhës