LIVE UPDATES

adrola dushi

Art&Argëtim 20 Qershor 2020, 17:33

TIRANË– Ditën e sotme modelja, Adrola Dushi ka qenë e ftuar në Pop Culture me Dojna Memën ku ka folur rreth familjes së saj dhe divorcing nga bashkëshorti....

Art&Argëtim 2 Prill 2019, 18:15

Ja çfarë e lidh Adrola Dushin me Eugent Bushpepën

Ata janë të dy nga Rrësheni, por së shpejti do të jenë pjesë e një projekti muzikor. Eugent Bushpepa dhe Adrola Dushi kanë nisur të punojnë për projektin muziko...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV