LIVE UPDATES
Sport

Ky është jahti luksoz me vlerë 6 milionë euro, ku po kalojnë verën Cristiano dhe Georgina në ujërat e Mesdheut

Kjo është Azimut Grande 27 Metri, një varkë ekskluzive, që në fakt i përket Cristianos. Ylli portugez e ka blerë atë në vitin 2020. Jahti ka katër dhoma për miqtë dhe dy për ekuipazhin…

4 Korrik 2022, 17:32 Nga DOSJA

Ky është jahti luksoz me vlerë 6 milionë euro, ku po

SPANJE - Georgina Rodríguez, Cristiano Ronaldo dhe fëmijët e tyre po shijojnë pushimet në Mesdhe. Çifti, së bashku me Cristiano Jr., Eva dhe Mateo, Alana Martina dhe Bella Esmeralda e vogël, janë shkëputur për disa ditë nga Mallorca, ku kanë qëndruar në një vilë luksoze me familjen dhe të rrethuar nga të gjitha komoditetet.

Por përveç kësaj, ata kanë një jaht luksoz me të cilin kanë mundur të dalin në det, të argëtohen e madje të ndryshojnë vendet. Kjo është Azimut Grande 27 Metri, një varkë ekskluzive, që në fakt i përket Cristianos. Ylli portugez e ka blerë atë në vitin 2020 për 6 milionë euro.

Ky është jahti luksoz me vlerë 6 milionë euro, ku po

Është një varkë 26.78 metra e gjatë, sipas faqes së internetit të Azimut Yachts, e cila ka gjithsej katër kabina (dhe dy të tjera për ekuipazhin), tetë shtretër (dhe tre të tjera për ekuipazhin) dhe pesë tualete prapa (dy të tjera për punëtorët). Një varkë në të cilën, pra, ka shumë hapësirë ​​për Georgina dhe Cristiano, për të sjellë familjen dhe miqtë.

Përveç kabinave dhe tualeteve, në brendësi të jahtit mbizotërojnë dhoma te bollshme dhe luksoze, të ndriçuara shumë mirë falë dritareve të tij të mëdha, në të cilat ka shumë kolltuqe dhe zona pushimi. Në të gjitha ambjentet e brendshme ka kondicionerë dhe ngrohje. Gjithashtu, varka ka një kuzhinë të pajisur plotësisht.

Ky është jahti luksoz me vlerë 6 milionë euro, ku po

B.T (Dosja.al)

Sondazh

Poll

Aksidenti me dy viktima në autostradën Tiranë-Durrës, makina mori para bordurat e rrugës

Aksidenti me dy viktima në autostradën Tiranë-Durrës, makina mori para bordurat e rrugës

VIDEO- Shpërthimi me tritol në butikun në Durrës, ja si u dëmtua biznesi i gruas

Berisha dhe demokratët 'zaptojnë' Kuvendin

Me pistoleta dhe kallashnikovë në Range Rover/ Arrestohen 4 "të fortët" në Tiranë

Berisha shton akuzën ndaj Ballës: Te ndjek hija e avokatit Ravik Gurra

VIDEO E SHERRIT/ Berisha akuzon Ballen per vrasjen e avokatit Ravik Gurra

PA KOMENT- Shkodra 'nën ujë', ja si duket qyteti

Protesta kundër traut në Divjakë, një betoniere brenda parkut

EKSKLUZIVE- Lulzim Basha takohet me Ben Blushin ne Panairin e Librit, merr me vete edhe vajzën

Balla: Berishës iu dogjën tre marrëveshje tek Porti i Durrësit, koncensionarët po i kërkojnë lekët

Balla-Spahos: Do shkosh tek Porti i Durrësit me pistoletë si Strazimiri, s'keni zgjidhje tjetër

Ndërtimi i rrugëve/Balla 'shigjeton' Partinë e Lirisë:Mondi bëj kallëzime, kishin ministritë në 2017

Balla 'lëshon' gojën: Saliut i rri mendja tek vëllezërit Kariç, na vjen dhe zor t'i përmendim...

Elisa Spiropali realizon "ëndrrën" e fëmijërisë me Berishën, del LIVE me të, tregon 2 gishta

Perplasje mes banoreve dhe Policise ne Divjake

Berisha 'shënjestron' Ulsi Manjën: Vetëm dy mushka kanë mbetur pa u punësuar në fshatin tënd

Berisha bllokon foltoren dhe del në Facebook: Jam live në gjithë botën, mos ma qani hallin mua!

Berisha: Parlamentin e komandojne grupet kriminale

Dëshmia e Orges Xhelilit para avokatëve: Policët bashkiakë më goditën

ME VIDEO- PLAS KEQ SHERRI në Komision, Braçe e humb kontrollin, "shpërthen": Ik ore pirdhu!

Protesta e opozitës, pamjet nga Bulevadi, mijëra qytetarë të mbledhur

Sherri i plotë i Ramës me dy deputetët e PD: Ta tregoj unë ty, do të shkatërroj!

Balla: Kokoneshi jashtë rrezikut për jetën

Veliaj takon Papa Françeskun: Jemi takuar në Tiranë...e aprovuam ndërtimin e bustit të Nënë Terezës

Droge mes karameleve ne Tirane

Grida Duma lë mandatin, kolegët e saj në lot, Açka dhe Gjekmarkaj të përlotur

Grida Duma lë mandatin e deputetes së Partisë Demokratike

Masakra e Lushnjes, babai i Leart Haxhiut: Djali im është i pafajshëm, se di ku është

Përdhunues serial, MOMENTI i arrestimit të Spartak Dyrmishit

Nga një armë në çdo raft rrobash, çfarë gjeti Policia gjatë aksionit në Shkodër

Dalin PAMJET nga megaaksioni në Korçë

Qeni i prish mitingun Ramës, të gjithë meken, kryeministri: Po lëre në punën e vetë...

Ibrahim Lici mesazh audio nga Turqia: Jetoj i lirë, nuk jam arrestuar

Arrestohet Agim Gjata, qelloi mbi RENEA

Meta: O Edi, o lepurush, do të shporrim me poezinë ‘liri a vdekje’ të Havzi Nelës

Pakti PD PL, Meta: Kryetari i Keshillit super politikan

Paloka 'korrekt' me orarin, takohet me Bardhin në një lokal para parlamentit

Alibeaj-Majkos: Je kokrra e komunistit! Deputeti socialist: Budalla! Dosjet s'mund të hapen për...

Flet avokati i vellezerve Mollaj: Tina genjen, e shantazhojne

Durrësi zgjohet nën ujë

Tetori rozë, vajzat dhe gratë e FA i bashkohen fushatës sensibilizuese kundër kancerit të gjirit

NIS PROTESTA në Elbasan/ Qytetarët fikin makinat në shenjë rebelimi, rreshtohen në shesh

Alibeaj pranoi bashkëpunimin, do nisin negociatat/ Berisha: E mirëpres. S'tërhiqem nga Primaret

Demokrati emocionet për 'doktorin'! I bie telefoni kur po fliste me Berishën,e përplas në tokë

Privatizimi i ish-klubit ‘Partizani’, dëshmon Qirjazi: MM më kërkoi firmën, bëra ç’ishte e ligjshme

Tiranë, bënin kontrabandë me veshje, pije, cigare dhe rroba, 3 të arrestuar në 2 operacione

Me 14 emigrantë në Morinë, arrestohet 19-vjeçari, shpallet në kërkim bashkëpunëtori i tij

Rrumbullaku ngre strukturë për emërimet në polici: Riformatim ekipeve që hetojnë krimin

Me dy kallashnikovë në shtëpi e municion luftarak, arrestohet 31-vjeçari në Dibër

"Porsche", "Maseratti" e 'Mercedes Benz", arrestohet 52-vjeçari që shiste mjetet e vjedhura në BE