LIVE UPDATES
Sport

Ashraf Hakimi, rrezikon të humbasë gruan seksi, pas akuzave për përdhunim

Marokeni është i martuar me Himba Abouc një nga aktoret më të bukura në botë dhe kanë dy fëmijë - Spanjollja ka nisur procedurat e divorcit sipas mediave të vendit të saj.

18 Mars 2023, 17:48 Nga DOSJA
Ashraf Hakimi, rrezikon të humbasë gruan seksi, pas akuzave për

FRANCE - Ashraf Hakimi në rolin e Dani Alves. Nuk ka kaluar shumë kohë që kur 23-vjeçari raportoi për përdhunim nga Dani Alves në një klub të Barcelonës, duke rezultuar që ish-mbrojtësi brazilian i Barcelonës të dërgohet në burg me një shans të madh për t'u dënuar.

Pak ditë më parë, një tjetër 23-vjeçare në Paris pretendoi se futbollisti i Paris Saint-Germain Ashfram Hakimi e kishte dhunuar. Në veçanti, ajo u tha autoriteteve se ai e puthi në gojë, më pas i hoqi rrobat dhe më pas e përdhunoi.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Achraf Hakimi (@achrafhakimi)

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Achraf Hakimi (@achrafhakimi)

Prokuroria e Parisit ndoqi penalisht marokenin por lojtari është ende i lirë dhe madje ka luajtur disa ditë më parë në ndeshjen e Parisit kundër Bayernit në Mynih. 

Maronicos pretendon se gjithçka është gënjeshtër dhe avokati i tij flet për një tentativë shantazhi nga e reja që e denoncoi.

Femrat “hot” nga Spanja

Dani Alves u martuan disa vite më parë me Joana Sant, një modele nga Spanja me një karrierë ndërkombëtare. Santh, e cila në fillim nuk besoi asnjë fjalë nga ajo që shkruhej për burrin e saj, më vonë vendosi të fshinte të gjitha fotot e tyre të përbashkëta në rrjetet sociale dhe të divorcohej. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Hiba Abouk (@hiba_abouk_)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Hiba Abouk (@hiba_abouk_)

Nga ana tjetër, Hakimi, i cili ka luajtur prej vitesh në Spanjë dhe Real Madrid, është i martuar si Alves me një spanjolle të famshme. Ajo është aktorja Himba Abuk, e cila është cilësuar si më e bukura në botë.

Ata kanë dy fëmijë së bashku (2020, 2022). Të dy Ashraf dhe Himba kanë lindur në Madrid nga prindër emigrantë. Futbollisti është nga Maroku dhe aktorja nga Tunizia.

Të dy u takuan në vitin 2018 kur Hakimi luante për Dortmundin dhe diferenca e moshës 12-vjeçare (aktorja është 36 vjeç) nuk i pengoi ata të vazhdonin në një lidhje dhe martesë (2020).

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Hiba Abouk (@hiba_abouk_)

Në tetor 2018, çifti zyrtarizoi lidhjen e tyre përmes llogarive të tyre në Instagram, në ditën kur aktorja festoi ditëlindjen e saj të 32-të. “Dashuria ime, në këtë ditë shumë të veçantë, dua të të kujtoj se sa e rëndësishme je në jetën time, sepse je personi që më bën të buzëqesh ditë pas dite. Zoti kujdeset për ju dhe na lejoftë të festojmë të gjitha ditëlindjet tuaja së bashku. Urimet e mia më të mira për ty, e bukur. Të dua”, ka shkruar ai atë ditë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Hiba Abouk (@hiba_abouk_)

Ai është një yll i topit me transferime tek Real Madrid, Inter Milan, Paris Saint Germain dhe ajo është një aktore e famshme më e njohur për rolin e saj si Fatima në shfaqjen televizive spanjolle El Principe.

Krahas karrierës së saj në aktrim, bashkëshortja e futbollistit është e apasionuar edhe pas flamenkos dhe gjuhëve. Ai flet spanjisht, arabisht, frëngjisht, anglisht dhe italisht.

“Njeriu i jetës sime”

Duke folur për 24-vjeçarin Himba kishte thënë se ai është “burri i jetës sime”, ndërsa në vitin 2021 ajo u ankua se nuk e sheh shumë që kur ai shkoi në Paris dhe shihen vetëm kur bënin seks.
“Do të jem e sinqertë. Kohët e fundit nuk shoh shumë nga Ashraf. Ne kemi bërë seks 6.5 herë në muajin e fundit”, tha ajo.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Hiba Abouk (@hiba_abouk_)

Hakimi i cili u bë i njohur në mbarë botën me kursin e Kombëtares së Marokut në Botërorin e Katarit dhe sidomos me eliminimin e Spanjës ndaj së cilës shënoi nga pika e bardhë dhe u bë hero kombëtar.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Hiba Abouk (@hiba_abouk_)

Ashraf gjithashtu u bë i njohur për dashurinë dhe puthjen e nënës së tij. Tani ajo është në një pozitë të vështirë pas denoncimit për përdhunim. Futbollisti u rrit në varfëri në Madrid pasi nëna e tij pastronte shtëpitë dhe babai i tij ishte një shitës ambulant.

Futbolli e nxori atë nga varfëria dhe errësira, por tani ai rrezikon të humbasë të gjitha. Sigurisht, Himba Abouc sipas disa mediave në Spanjë ka nisur procedurat për divorc! 

Në fakt, siç raportojnë të njëjtat burime, Himba nuk e ka shoqëruar të hënën në galanë e FIFA-s dhe ky është një tjetër tregues se marrëdhëniet e tyre kanë... ngrirë pas ankesës së 23-vjeçaries

Në ditën e Gala-s, aktorja ishte me pushime në Dubai me fëmijët e saj. 

B.T (Dosja.al)

Sondazh

Poll

Arrestohet gjermani në Tiranë, i dënuar për shpërndarje të materialeve pornografike

Arrestohet gjermani në Tiranë, i dënuar për shpërndarje të materialeve pornografike

Arrestohet 25-vjeçari në Tiranë, drejtonte mjetin nën efektin e lëndëve narkotike e kryente manovra

Pamje nga 27 serat me kanabis në Koplik, si ishte kthyer gropa e interteve në plantacione hahashi

Dosja Sot Date 28 mars

Tokat preken nga projekti/ Banorët e Bërxullës në protestë

Dosja Sot date 27 mars

Hetimet për lobingun/“Do dorëzoni dosjen në prokurori?” Berisha: Asnjë qindarkë ruse s’ka hyrë në PD

Bejko kandidat në Tiranë,Berisha: Vegla që përdor Basha dhe Rama kundër pluralizmit, vijnë nga mafia

Qëllohet me breshëri plumbash drejt Top Channel, vritet roja, gjendet e djegur makina e atentatorëve

Merr flak makina mbrenda ne garazh

Dosja Sot date 25 mars

Dosja Sot Date 24 mars

Ndiqte ambulancën që ishte në shërbim emergjence, gjobitet me 300 mijë lekë drejtuesi i mjetit

Skandal në Ali Dem", administratori vendos çip në pallat, banorët ngelin jashtë, mbërrin policia

Dosja Sot date 23 mars

Kryeministri Rama takohet me Rishi Sunak në Londër

Dosja Sot Date 22 mars

"Maskat" aksion në Tiranë, prangosën 20 'korrierë' të grupeve kriminale

Dosja Sot Date 21 mars

'Ka ra zjarr në Surrel!'/ Braçe "tremb" socialistët me LAJMIN E FUNDIT, Qefalia më i shqetësuari

Dosja Sot Date 20 Mars

Berisha i bën thirrje punonjësve të administratës të mos bëhen pjesë e krimit elektoral.

Dosja Sot Date 18 Mars

Burgosja e nënës lehonë/Flet Diana Bahçja: Qaja ditë e natë, por nuk donin t’ia dinin

Qarkullonte me 305 km/h, Cllevio Serbiano e filmonte, shoqërohet në Polici Aleks Vishaj

Dosja Sot Date 17 Mars

U fut në burg 8 ditë pasi lindi, Diana Bahçja: Nuk më lanë të takoja beben

'Shtëpi bari' brenda ish-tuneli të ushtrisë në Krujë, sekuestrohen 390 bimë cannabis sativa

Dosja Sot Date 16 Mars

Tërheqje apo pezullim? Si dredhoi Rama sy për sy me Borrel për 'pasaportat e arta'

Banorët e lagjes Demokracia ne Mamurras bllokojnë rrugën, Cara premtoi rehabilitim te rrugës ne...

Abuzimi me tenderin 3.2 mld lekë, BKH ‘zbarkon’ në zyrat e bashkisë së Bulqizës, sekuestron dosje

Dosja Sot Date 15 Mars

Këshilli i Legjislacionit mbyllet mes debateve, Bardhi ngrihet në këmbë: Shkelni kushtetutën e ikni

"Kryeministri i Shqipërisë si dhuratë e perëndisë", grupi polifonik i dedikon këngë Edi Ramës

Hidhet shorti, Koli Bele caktohet relatori për shqyrtimin e ankimimit të grupit të Alibeajt

Dosja sot Date 14 Mars

Shitësja në panair kërkon t’i dhurojë çantën bashkëshortes, Berisha refuzon: Sot vetëm blihet

Procedohen 70 drejtues mjetesh në 24 orët e fundit, u kapën me shpejtësi të lartë dhe duke bërë gara

Dosja sot Date 13 mars

Kapen 4 rumunë në Vlorë, po kalonin 260 kg kanabis me kamper në Greqi, 5 në kërkim

'Paç fatin e Lali Erit'- Kunjat e Ramës për Veliajn, teksa i dha shansin e tretë për Tiranën?

Rama: Në rrezik të madh tregu, sipërmarrësit të rrisin pagat

Meta pas takimit me Berishen : Aleancë e jashtëzakonshme, pas 15 majit fitojmë shumicën e bashkive

Masakra e Don Boskos, familja Paja hap dyert e mortit, zona me shiritin 'skenë krimi'

'Kasapanë' brenda lokalit! Atentat mafioz, vdes banakierja.5 të plagosur, mes tyre një fëmijë

Meta: Shkojnë për kontroll dhe kapin vibratorët e shokëve

Shirat përmbytin Lezhën, bllokohet qarkullimi, banorët mbyllen në shtëpia

Berisha per institucionet: Ska Klgj por KlgjS

Berisha: 'Alibasha dhe Brava' jane dy pengje te cilat nuk mund te kete asnje lloj negociate"