Politike

Me telefon në vesh, raporton porositë e Amerikës tek Kryemadhi? Petrit Vasili s’ e heq celularin nga dora, Bylykbashi hyn i qetë në seli, gati ‘raporti’ për Bashën

FOTO
Siç duket edhe nga pamjet Petrit Vasili ka zbritur nga makina me telefon në vesh, duke komunikuar me një tjetër person. Ndoshta kryetaren e partisë së tij, Monika Kryemadhin. Ndërkohë më i qetë është parë përfaqësuesi i PD-së, Oerd Bylykbashi, që nuk ka harruar të marrë me vete edhe bllokun e zi të shënimeve dhe dokumente të tjera që ka pasur me vete.
Featured image of article: Me telefon në vesh, raporton porositë e Amerikës tek Kryemadhi? Petrit Vasili s’ e heq celularin nga dora, Bylykbashi hyn i qetë në seli, gati ‘raporti’ për Bashën Petrit Vasili dhe Oerd Bylykbashi

TIRANË– Pas ndërprerjes së takimit të anëtarëve të Këshillit Politik në Rezidencën e Ambasadës Amerikane, përfaqësuesit e opozitës u nisën menjëherë për në selinë blu.

Siç duket edhe nga pamjet Petrit Vasili ka zbritur nga makina me telefon në vesh, duke komunikuar me një tjetër person. Ndoshta kryetaren e partisë së tij, Monika Kryemadhin.

Ndërkohë më i qetë është parë përfaqësuesi i PD-së, Oerd Bylykbashi, që nuk ka harruar të marrë me vete edhe bllokun e zi të shënimeve dhe dokumente të tjera që ka pasur me vete.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Nuk dihet ende se çfarë është diskutuar deri më tani në tryezën e mbledhur nga Amerika dhe diplomatët e tjerë por sot është afati i fundit për arritjen e një marrëveshjeje.  

(k.m/dosja.al)

Shto Koment